Zobacz co jeść na konkretne dolegliwości zdrowotne, jak leczyć przeziębienie domowymi sposobami. Dowiedz się, co włączyć do diety, gdy boli Cię wątroba lub cierpisz na alergię.

Zdradzamy Wam jakie przyprawy warto mieć w swojej kuchni, ponieważ mało kto wie, że  posiadają one wiele zdrowotnych właściwości, a nagietek lekarski to nie tylko dobra roślin do ogrodu.

Z nami odkryjecie moc granatu i poznacie jego właściwości oraz dowiecie się jakie są domowe sposoby na oczyszczenie organizmu.

Zdarza Ci się miewać długi lub częsty katar? Jesienią i zimą często się przeziębiasz? Podczas choroby warto wspomóc leczenie medykamentami domowymi, kuchennymi sposobami. Kuchnia również leczy! Sprawdźcie jak!

Czy warto solić? Jakimi przyprawami zastąpić sól? Radzimy po jakie zamienniki soli warto sięgnąć.

Cierpisz na bóle trzustki, masz kamienie nerkowe? Wiemy jakie warzywa mogą Ci pomóc.

Porady zdrowotne na Gotujmy.pl doradzą w przeziębieniu i chorobie!
 
Jak należy odżywiać się po wycięciu migdałków?
  • 3
mysza75 mysza75 | Platynowy Ekspert | Przepisów: 914, Artykułów: 77
Porady zdrowotne

Jak należy odżywiać się po wycięciu migdałków?

Wielu osobom problemy z migdałkami kojarzą się przede wszystkim z dziećmi. To błąd - dorośli również borykają się z tym problemem. Kiedy migdałki są chore, często dopada nas angina - powinny zostać wycięte, gdyż atakują stawy, serce a nawet uszy i prowadzą do przewlekłych stanów zapalnych. Jak należy odżywiać się po takim zabiegu?

Leki w przyrodzie
  • 1
gosia47-47 gosia47-47 | Platynowy Ekspert | Przepisów: 849, Artykułów: 221
Porady zdrowotne

Leki w przyrodzie

Przeziębienie, to problem, który coraz częściej dopada nas w wiosennej porze roku. Niestety, pomimo tego, że słońce świeci i wydaje nam się, że jest ciepło, wcale tak nie jest.