Przygotowanie świąt to bardzo stresujący okres dla większości osób. Zawsze wydaje Ci się, że masz jeszcze czas. Nagle okazuje się, że wszystko trzeba robić na ostatnią chwilę. Jak przygotować święta na czas, nie stresować i nie kłócić się z rodziną?

W Poradach na Święta znajdziecie rady dotyczące przygotowania świątecznego menu, świąteczny dekoracji, wyboru prezentu, sposobu zapraszania gości, pieczenia, gotowania. Od teraz przygotowanie świąt – lepienie pierogów na Boże Narodzenie, pieczenie sernika na Wielkanoc, dekorowanie wielkanocnego koszyczka, kupowanie prezentów pójdzie jak z płatka.

Warto pamiętać, aby w trakcie przygotowania do świąt nie obarczać się wszystkimi obowiązkami tylko podzielić nimi z resztą rodziny. Tak będzie sprawiedliwe i każdy będzie miał wkład w organizację świąt, wtedy świąteczne dni na pewno przebiegną w miłej, ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Jak humanitarnie pozbawić karpia życia?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3343
Boże Narodzenie

Jak humanitarnie pozbawić karpia życia?

Jeśli nie wiesz jak zabić karpia na Wigilię możesz poprosić, by ktoś zrobił to za ciebie lub wybrać mrożonego. Jednak ten jeden raz w roku decydujemy się zwykle na zakup żywej ryby. Tylko co z nią zrobić? Zobacz jak zabić karpia w sposób humanitarny.

Smakowite prezenty DIY – podaruj je bliskim
| Kucharz | Przepisów: 0, Artykułów: 6
Boże Narodzenie

TREŚĆ SPONSOROWANA

Smakowite prezenty DIY – podaruj je bliskim

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z bliskimi, obdarowywania się prezentami, ale też przepysznego jedzenia. Zapach mandarynek przeplata się z aromatem grzanego wina i wonią świątecznych wypieków. Wraz z marką Kimbino przygotowaliśmy garść inspiracji, dzięki którym przygotujesz wyśmienite ciasta i ciasteczka, bez spędzania długich godzin na zakupach i w kuchni.

Bez tych dań Wielkanoc się nie odbędzie!
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 729
Wielkanoc

Bez tych dań Wielkanoc się nie odbędzie!

Nie wyobrażasz sobie Wielkanocy bez babki piaskowej albo żurku? Słusznie! Jeśli w tym roku śniadanie wielkanocne urządzasz u siebie, koniecznie pamiętaj o tych daniach - inaczej musisz liczyć się z reprymendą od teściowej!

Jak udekorować wielkanocne ciasta?
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 729
Wielkanoc

Jak udekorować wielkanocne ciasta?

Co roku masz ten sam dylemat: jak udekorować wielkanocną babkę, paschę czy mazurka? Nie masz talentu do dekorowania ciast, a może przeciwnie: potrafisz to robić, ale brakuje ci pomysłów? Sprawdź, co jest teraz modne!