Kategoria promowana - lipiec

Zobacz, za jakie przepisy otrzymasz dodatkowe punkty w lipcu. Zbieraj je i wymieniaj na nagrody!

WPROWADZENIE

Zobacz, za jakie przepisy otrzymasz dodatkowe punkty w lipcu. Zbieraj je i wymieniaj na nagrody!

Za jakie przepisy otrzymasz dodatkowe punkty?

  • dania z malinami i wiśniami

Tarta z malinami Tort czekoladowy z wiśniami
Pamiętaj, że przepis dodany do kategorii promowanej musi posiadać minimum 3 zdjęcia - 2 zdjęcia z etapów przygotowania i 1 przedstawiające gotowe danie. Warunkiem przyznania punktów jest także estetyczny wygląd potrawy.

Dodatkowe punkty w kategorii promowanej przyznamy nie tylko przepisom na słodkości z tymi owocami! Docenimy także dania obiadowe, mięsne, lody, sałatki (uwaga: komponując sałatkę zwróć uwagę na to, by zestaw składników nie był zbyt skromny). Maliny lub wiśnie powinny być istotnym składnikiem dania wpływającym na jego smak.

Z promowania wyłączamy przepisy na zupy i napoje.
 
  • dania z bobem
Penne z bobem Sałatka z bobem

Punkty przyznamy przepisom na dania ze świeżym bobem (nie można używać mrożonego). Z promowania wykluczamy tutaj sałatki i dania zbyt proste, takie jak dodatki w postaci bobu gotowanego z solą, podsmażonego na maśle itp.
  • rolady i roladki
Rolada kakaowa z malinami Roladki schabowe Rolada

Promujemy niemal wszystkie dania, które powstają poprzez rolowanie. Docenimy przepisy na ciasta w formie rolady, przystawki, obiady (m.in. roladki schabowe, drobiowe, szpinakowe). Uwaga: nie promujemy naleśników i tortilli oraz dań "surowych". Co przez to rozumiemy? Całe danie lub jego część musi zostać poddana obróbce termicznej (np. pieczeniu).

Wirtuale dodają moderatorki, zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na Twoim koncie wirtuali nie pojawiła się stosowna informacja, skontaktuj się z moderatorkami (wyślij wiadomość do misia5 lub zbysiowa).

Kategoria promowana trwa od 1 lipca do 31 lipca.

Dodaj przepis

Znaleźliśmy 40 przepisów w konkursie: Kategoria promowana - lipiec