Kategoria promowana - październik

  • 9

Nadeszła jesień - to czas, kiedy coraz częściej mamy ochotę na rozgrzewające i sycące posiłki - zadbaliśmy więc o to, abyście znaleźli je w kategorii promowanej. Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy!

WPROWADZENIE

Nadeszła jesień - to czas, kiedy coraz częściej mamy ochotę na rozgrzewające i sycące posiłki - zadbaliśmy więc o to, abyście znaleźli je w kategorii promowanej. Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy!
Od 1 do 31 października dodatkowo promujemy - 20 wirtualami - przepisy z dynią, gruszkami, wątróbką oraz przepisy na risotto, kaszotto, treściwe zupy, zapiekanki ziemniaczane i zapiekanki makaronowe zawierające minimum 3 zdjęcia, przygotowane ze świeżych warzyw i owoców.

Wirtuale dodają moderatorki, zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na Twoim koncie wirtuali nie pojawiła się stosowna informacja, skontaktuj się z moderatorkami (wyślij wiadomość do misia5 lub zbysiowa).

Dynia z mięsem i warzywami  Zupa ziemniaczana z kiełbasą

DYNIA
Ciężko wyobrazić sobie jesienną kuchnię bez dyni. To charakterystyczne warzywo można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów; znakomicie smakuje zarówno w wersji wytrawnej, jak i podana na słodko. Pochwalcie się, w jakim wydaniu lubicie ją najbardziej!

Do kategorii promowanej będą zaliczane przepisy zawierające minimum 3 składniki - z wyłączeniem tłuszczu i przypraw. Nie będą zaliczane przepisy na sałatki i surówki z dynią.

ZUPY
Chyba nie ma nic lepszego niż miseczka rozgrzewającej zupy po ciężkim dniu, zwłaszcza jesienią! Tym razem stawiamy na treściwe zupy pełne składników - z dużą ilością warzyw, z dodatkiem mięsa i kasz. Jakie zupy najczęściej pojawiają się na waszych stołach w tym okresie?

Do kategorii promowanej będziemy zaliczać zupy mięsne (lub na mięsie), z kaszą, ziemniakami lub ryżem.

Pieczone gruszki  Wątróbka drobiowa w sosie malinowym

GRUSZKI
Soczyste gruszki jesienią wiodą prym wśród owoców! Znakomicie komponują się z mięsem, z serami pleśniowymi oraz oczywiście w domowych wypiekach na słodko! W jakiej odsłonie preferujecie gruszki?

Do kategorii promowanej nie będą zaliczane sałatki, surówki, soki, kompoty, koktajle, smoothies, musy, dżemy, konfitury oraz inne przetwory z gruszek.

WĄTRÓBKA
Chyba każdy zna smak smażonej wątróbki z cebulką i jabłkiem. Jednak ten rodzaj podrobów można przygotowywać na wiele różnych sposobów. Próbowaliście kiedyś wykwintnej wątróbki w sosie malinowym? Zdradźcie swój sekretny przepis na najlepszą wątróbkę!

Do kategorii promowanej będą zaliczane przepisy zawierające minimum 3 składniki - z wyłączeniem tłuszczu i przypraw.

Kaszotto z kaszy pęczak z burakami  Kremowe risotto ze szpinakiem

KASZOTTO
Wyjątkowo chętnie sięgamy po kasze jesienią - sycące i zdrowe, znakomicie uzupełniają danie główne. Jednak tym razem chcemy, aby to właśnie kasza grała główną rolę - dlatego zachęcamy was do podzielenia się waszymi ulubionymi przepisami na wyśmienite kaszotto!

Do kategorii promowanej będziemy zaliczać przepisy zawierające minimum 3 składniki, z wyłączeniem kasz. Nie będziemy zaliczać kaszotto przygotowywanego na bazie kuskusu.

RISOTTO
Aromatyczne risotto o kremowej konsystencji daje nieskończenie wiele możliwości przygotowania! Pełne warzyw, z dodatkiem mięsa lub grzybów - w każdej wersji smakuje wyjątkowo. Czekamy na wasze przepisy na to wyjątkowe danie!

Do kategorii promowanej będziemy zaliczać przepisy na risotto zawierające minimum 3 składniki, z wyłączeniem ryżu.

Zapiekanka ze słodkich ziemniaków  Zapiekanka makaronowa

ZAPIEKANKI ZIEMNIACZANE
Proste w przygotowaniu, smaczne i sycące - zapiekanki ziemniaczane ciągle na topie! W połączeniu z innymi warzywami, boczkiem, serem żółtym smakują tak dobrze, że ciężko poprzestać na jednej porcji! Pokażcie nam, w jakiej konfiguracji lubicie je najbardziej!

Do kategorii promowanej będą zaliczane również zapiekanki przygotowywane ze słodkich ziemniaków.

ZAPIEKANKI MAKARONOWE
Makaron zapiekany w kremowym sosie, z dodatkiem mięsa, warzyw lub grzybów, oprószony serem - dania tego typu smakują chyba wszystkim! Jesteśmy ciekawi, z jakich składników tworzycie waszą ulubioną wersję zapiekanki makaronowej!

Do kategorii promowanej nie będą zaliczane przepisy na lasagne.


Dodaj przepis


Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 31 października.
 

POLECANE

Znaleźliśmy 242 przepisów w konkursie: Kategoria promowana - październik