Konkurs - Kawowe inspiracje

  • 9

Dla wielu osób poranna kawa jest synonimem dobrego dnia - czy jednak zawsze musi kojarzyć się z gorącym napojem? Niekoniecznie! Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkowo aromatyczną nagrodę!

Któż z nas nie lubi rozpocząć dnia filiżanką lub kubkiem gorącej kawy? Rozpuszczalna, mielona, z ekspresu - każdy rodzaj ma rzesze zwolenników. Sposobów parzenia i możliwości podawania kawy istnieje mnóstwo! Dziś jednak wykorzystamy ten aromatyczny składnik w zupełnie innym kontekście - zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

Już za kilka dni, 29 września będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kawy. To idealna okazja, aby odkryć ją w zupełnie innej formie niż napój! Jesteśmy przekonani, że znacie przynajmniej jeden wyśmienity przepis, w którym kawa odgrywa znaczącą rolę. Dlatego też wraz z Przyjaciółmi Kawy zorganizowaliśmy dla Was konkurs, ponieważ uważamy, że to doskonała okazja aby się nim podzielić!

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na danie lub deser, którego jednym ze składników jest kawa (składnikiem, a nie dodatkiem).

2. Przepis ze zdjęciem dodaj za pomocą naszego formularza. Jest to warunkiem koniecznym do uczestnictwa w konkursie.

Spośród nadesłanych przez Was propozycji wybierzemy 2 zwycięzców. Autorzy najlepszych przepisów otrzymają 3 opakowania po 1 kg wyjątkowej kawy ziarnistej Caprissimo w trzech wariantach: Espresso, Fragrante i Professional!
 

Dodaj przepis
 

Caprissimo Fragrante  Caprissimo Espresso  Caprissimo Professional
Fot. Przyjaciele Kawy

Konkurs trwa od 22 do 6 października 2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 14 października 2016 r.

 

Regulamin konkursuPrzyjaciele Kawy
 

Znaleźliśmy 32 przepisów w konkursie: Konkurs - Kawowe inspiracje