Konkurs - Kreatywna scenka świąteczna

  • 3

Mikołajki tuż, tuż! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, który wymagał będzie wyobraźni i kreatywności. To doskonała okazja, by spędzić czas z najbliższymi i doskonale się przy tym bawić. Zapraszamy!

Magiczny czas świąt zbliża się coraz większymi krokami. Któż z nas nie rozczula się, kiedy zaczyna prószyć pierwszy śnieg, a wszędzie wokół pojawia się coraz więcej symboli akcentujących ten wyjątkowy moment w roku?

Już 6 grudnia Mikołajki - z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym liczy się Wasza wyobraźnia i kreatywność. Choć mówi się, że w każdym z nas jest trochę z dziecka, zachęcamy Was abyście podczas realizacji zadania skorzystali z inwencji i pomysłów Waszych pociech - jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowy, spędzony wspólnie czas a jednocześnie świetna zabawa!

Zadanie które dla Was przygotowaliśmy polega na przygotowaniu świątecznej, kreatywnej scenki. Bałwanek obserwujący Mikołaja wskakującego do komina, a może Mikołaj układający prezenty pod choinką? Wybór należy do Was!

Nie stawiamy Wam żadnych ograniczeń w doborze składników, z których wykonacie zadanie, jednak zasada jest jedna - wszystkie muszą być jadalne! To Wy decydujecie, czy postacie wykonacie z warzyw, owoców, pieczywa czy na bazie ciasteczek - macie w tym zakresie absolutną dowolność!

Nie narzucamy również formy - jeśli lubicie przygotowywać dekoracje z masy cukrowej i tak właśnie wyobrażacie sobie Waszą scenkę - w kształcie stojących figurek - pokażcie, co potraficie! A może bardziej odpowiada Wam forma „płaskorzeźby” - kreatywne ułożenie produktów na stole, tak by tworzyły kompletną całość? Jesteśmy za! Jedyne co Was ogranicza to… wyobraźnia!

Żeby jednak nie było tak łatwo, wymagamy od Was w przygotowywanej scence trzech elementów - chcemy, by w Waszym kreatywnym kulinarnym obrazku znalazł się: święty Mikołaj, choinka oraz bałwanek lub renifer (do wyboru). Oczywiście więcej świątecznych akcentów takich jak prezenty, śnieżynki itd. mile widziane!

Ciasteczkowy święty Mikołaj  Bałwanek - sałatka  Choinka z naleśników

ZADANIE KONKURSOWE

1. Przygotuj kreatywną scenkę z wykorzystaniem produktów spożywczych - wszystkie wykorzystane składniki muszą być jadalne!
2. Scenka musi zawierać minimum trzy elementy: postać świętego Mikołaja, choinkę, bałwanka lub renifera (do wyboru)
3. Przepis (scenkę) wraz ze zdjęciem dodaj do konkursu za pomocą naszego formularza. Jest to warunkiem uczestnictwa w konkursie.


                                          Dodaj przepis


Spośród nadesłanych prac (przepisów) wybierzemy 5 laureatów. Autorzy najbardziej kreatywnych, pomysłowych i zaskakujących propozycji otrzymają od nas następujące komplety nagród:

Za zajęcie I i II miejsca laureaci otrzymają zestaw składający się z:
- silikonowej formy Silikomart w kształcie świętego Mikołaja (28 x 27 cm)
- silikonowej foremki TaDAR w kształcie chłopca (12,5 x 10 x 3 cm)
- silikonowa łapka Orion w kształcie zwierzątka (8 x 10,5 cm)
- pierogownica mała Practic (5,5 cm)

Cały zestaw zapakowany w pojemną i wygodną torbę z logo Gotujmy.pl

Za zajęcie III, IV i V miejsca laureaci otrzymają zestaw składający się z:
- silikonowej foremki TaDAR w kształcie chłopca (12,5 x 10 x 3 cm)
- silikonowa łapka Orion w kształcie zwierzątka (8 x 10,5 cm)
- pierogownica mała Practic (5,5 cm)

Cały zestaw zapakowany w pojemną i wygodną torbę z logo Gotujmy.pl.

Konkurs trwa od 19 listopada do 3 grudnia 2015 r.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 7 grudnia 2015 roku.

Komplet nagród


                                           Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 15 przepisów w konkursie: Konkurs - Kreatywna scenka świąteczna