Konkurs – Podróż przez smaki Europy

  • 4

Dodaj przepis na potrawę z użyciem jednego z trzech składników i wygraj jeszcze ciepłe książki Michela Morana!

Wszyscy interesujący się kuchnią i kulinariami, nawet niekoniecznie oglądający popularne programy o gotowaniu na pewno kojarzą Michela Morana. Ten zawodowy kucharz, restaurator i pasjonat gotowania to prawdziwy podróżnik przez smaki Europy!

Hiszpan z pochodzenia, Francuz z urodzenia od wielu lat mieszka w Polsce ucząc nas smaków Europy. Właśnie ukazała się jego książka - „Moje smaki”, w których znajdziecie 130 inspirujących przepisów na potrawy kuchni międzynarodowej.

Więcej o książce dowiecie się tutaj >>>

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/10/10/imgzMcHvu.jpg

W naszym konkursie dajemy Wam szansę wygrania jeszcze ciepłej książki Michela Morana, co trzeba zrobić? Zadanie konkursowe to przygotowanie potrawy w oparciu o jeden z trzech składników rodem z państw ważnych dla Michela:

- z Hiszpanii – owoce morza;
- z Francji – kaczka albo gęś;
- z Polski – leśne grzyby.

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/10/10/img9awDBh.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/10/10/imgEFqVZT.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/10/10/imgcAmhKH.jpg

Wystarczy wybrać jeden z tych trzech składników i przygotować pyszną potrawę z nim w roli głównej! W konkursie będą brać udział tylko przepisy z minimum 3 zdjęciami. Każdy uczestnik może dodać 3 potrawy, ale wygrać tylko jedną książkę.

Konkurs trwa od 10 do 27 października. Powodzenia!
Tutaj znajdziecie regulamin konkursu >>>

Uwaga!

Pamiętajcie o nowych zasadach dodawania przepisów do konkursu!

Żeby wziąć udział w konkursie należy w formularzu dodania przepisu dodatkowo zaznaczyć opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis na trafić. W tym przypadku "Konkurs - Podróż przez smaki Europy".

                       

 

Znaleźliśmy 30 przepisów w konkursie: Konkurs – Podróż przez smaki Europy