Konkurs – Wielkanocne pieczenie jak marzenie

  • 15

Zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią okazja do spotkania z rodziną oraz pochwalenia się własnoręcznie przygotowanymi wypiekami. Robot planetarny Philips sprawi, że mazurek i babka wielkanocna będą smakowały jak…marzenie. Weź udział w konkursie i wygraj ten niezwykły robot kuchenny!

Wszyscy doskonale wiemy, że na wielkanocnym stole nie może zabraknąć słodkich i smacznych wypieków. Martwisz się, że nie będziesz w stanie wyrobić superdelikatnego, aksamitnego ciasta na babkę czy mazurek? Nierzadko rezygnujesz z pieczenia, bo wyrobienie ciasta wydaje Ci się zbyt czasochłonne?

Z robotem planetarnym Philips stanie się to bardzo łatwe! Weź udział w naszym konkursie i zamień przygotowywanie ciasta z nużącego na proste i przyjemne.  

babka robot philips

Jakie wypieki chciałabyś/chciałbyś przygotować przy użyciu robota planetarnego Philips? Ty decydujesz, czy będzie to tradycyjna babka, oryginalne wielkanocne muffinki, a może jakiś wytrawny smakołyk?

Podziel się przepisem ze zdjęciem na wypieki, które serwujesz najbliższym podczas Świąt Wielkanocnych.
Puść wodze fantazji i przygotuj wielkanocne rarytasy, które smakują jak marzenie. Do wygrania 3 roboty planetarne Philips  HR7954, które łączą w sobie unikalny design i innowacyjną technologię.

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj wielkanocne wypieki, które chciałabyś/chciałbyś wykonać w robocie planetarnym Philips. Podziel się przepisem ze zdjęciem na smakołyk, który serwujesz najbliższym podczas Świąt Wielkanocnych.

                                           
                                                zobacz przepisy

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Wielkanocne pieczenie jak marzenie!

Wybieramy 3 laureatów. Autorzy 3 najlepszych przepisów otrzymają nagrodę w postaci robota planetarnego Philips  HR7954/00

robot planetarny philips  

Konkurs trwa od 10 do 23 marca 2015 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 31 marca 2015 r.

Uwaga!

Laureaci konkursu zobowiązują się do zamieszczenia recenzji oceniającej robota planetarnego Philips  HR7954 pod niniejszym artykułem konkursowym.
 
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>Robot planetarny Philips pozwala z niezwykłą łatwością idealnie wyrobić domowe ciasto. Ramię robota po otwarciu jest nachylone pod takim kątem, aby ułatwić dodawanie składników, sprawdzanie konsystencji masy oraz wymienianie specjalnych końcówek. Pracują one na całej powierzchni czterolitrowej misy, dzięki czemu ciasto jest gładkie, aksamitne i bez żadnych grudek.

W robocie można wyrobić nawet dwa bochenki chleba jednocześnie! Misę  robota da się myć w zmywarce. To niezwykłe urządzenie ma też bardzo nowoczesny design i pięknie zaprezentuje się w Twojej kuchni!  

Film przedstawiający wypiekanie ciasta drożdżowego w robocie planetarnym Philips.

Ciekawy filmik z Piotrem Kucharskim zawierający porównanie przygotowywania ciasta ręcznie i przy użyciu robota Philips.

Więcej informacji o robocie Philips znajdziesz tu >>>

Znaleźliśmy 167 przepisów w konkursie: Konkurs – Wielkanocne pieczenie jak marzenie