Konkurs - Zostań królem grilla

  • 15

Weź udział w konkursie grillowym. Przygotuj ulubione danie z grilla. Przepis wraz ze zdjęciem zamieść w kategorii konkursowej. Do wygrania grille oraz stojaki na kurczaka marki Weber. Nagradzamy aż 14 osób!

Sezon grillowy w pełni! Wiosna, słońce i coraz cieplejsze weekendy zachęcają do rodzinnego biesiadowania. W tym czasie trudno oprzeć się soczystej karkówce, pysznej kiełbasce i rozpływającym się w ustach grillowanym warzywom. Rewelacyjne dania z grilla skutecznie kuszą podniebienia,  detronizując inne smakołyki.   

Wspólne grillowanie to nie tylko smakowanie lecz także relaks i świetna zabawa. Połącz przyjemne z pożytecznym i podziel się przepisami na znakomite potrawy z grilla. Pochwal się, jakie dania z grilla wychodzą Ci najlepiej. Zostań królem tegorocznego grilla!

             

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj swoje popisowe danie z grilla.
Puścicie wodze fantazji, łączcie smaki, aromaty oraz składniki - przygotujcie tradycyjne lub nowoczesna dania z grilla. Zadbajcie o ciekawą stylizację waszych zdjęć.

2. Dodaj przepis!
W tym celu należy w formularzu dodania przepisu dodatkowo zakliknąć opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis na trafić. W tym przypadku Konkurs - Zostań królem grilla.

                                                

                                              
                                           


Nagrodami w konkursie są:

    

Konkurs trwa do 02 do 30 czerwca 2014 roku. Laureaci zostaną wyłonieni najpóźniej 20 lipca.

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin >>>


Sponsorem konkursu jest www.weber.com >>>


Zdjęcie lewa strona: Fotolia

Znaleźliśmy 98 przepisów w konkursie: Konkurs - Zostań królem grilla