Sposób przygotowania:
Kruche z jabłkiem i posypką
CIASTO; Wszystkie składniki dajemy na stolnicę i wyrabiamy ciasto. Zrobione ciasto rozkładamy na wysmarowanej blaszce. MASA; Jabłka obieramy i ścieramy na tarce o grubych oczkach. Dołączamy pozostałe składniki do masy. Mieszamy i rozkładamy na ciasto. POSYPKA; Margarynę topimy w rondelku razem z cukrem. Mieszamy dodając mąkę. Mąki należy tyle dodać, aby powstałe ciasto dało się kruszyć. Ściągamy z ognia, chłodzimy. Zimne ciasto kruszymy na jabłka. Dajemy do nagrzanego piekarnika do temp. 180 stopni i pieczemy ok. 50 minut.
![Kruche z jabłkiem i posypką Kruche z jabłkiem i posypką](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/kruche-z-jablkiem-i-posypka-126271.jpg)
![Kruche z jabłkiem i posypką Kruche z jabłkiem i posypką](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/kruche-z-jablkiem-i-posypka-126272.jpg)
![Kruche z jabłkiem i posypką Kruche z jabłkiem i posypką](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/kruche-z-jablkiem-i-posypka-126273.jpg)
![Kruche z jabłkiem i posypką Kruche z jabłkiem i posypką](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/kruche-z-jablkiem-i-posypka-126274.jpg)