Nowa odsłona Gotujmy.pl

  • 30

Już niedługo Waszym oczom ukaże się nowa, mamy nadzieję lepsza, odsłona Gotujmy.pl. Przez ostatnie miesiące serwis poddawany był szczegółowej metamorfozie. Zależało nam na wydobyciu atutów, zniwelowaniu wad oraz dołożeniu solidnej porcji nowoczesności. Zobaczcie, jakie zmiany zaskoczą Was w nowym Gotujmy.pl.

         
ocena: 4/5 głosów: 8
Nowa odsłona Gotujmy.pl
Połączenie tradycji i nowoczesności

Serwis Gotujmy.pl, to jeden z największych społecznościowych serwisów kulinarnych. Długoletnia obecność na rynku sprawiła, że zdobyliśmy zaufanie wielu z Was. Dziękujemy Wam za oznaki sympatii, za głosy sprzeciwu oraz za sugestie, dzięki którym mogliśmy ulepszać nasz serwis.

Szanując przywiązanie do tradycji postanowiliśmy pozostawić przewodnie barwy serwisu, jakimi są zieleń i pomarańcz. Utrzymaliśmy też funkcjonalności, takie jak dodawanie przepisów, profile użytkowników, czy forum kulinarne.Jednak w obrębie wspomnianych funkcjonalności napotkacie na pewne zmiany, które mają za zadanie usprawnić korzystanie z serwisu.

Czekać będzie na Was m.in. jasny i czytelny formularz dodawania przepisów. Dodawanie przepisu odbywa się zaledwie w kilku prostych krokach.

Umożliwione zostanie korzystanie z ujednoliconych, nowoczesnych i estetycznych profili użytkowników. Każdy z nich może być dostosowywany do Waszych upodobań i potrzeb.


Zaproponujemy wam również coś extra dla przepisów wyróżnionych mianem Super Przepisu. Zyskują one ładny, duży format zdjęcia.
Pozostawiamy nasz program lojalnościowy Gotujmy z Nagrodami. W katalogu nagród sukcesywnie będą pojawiały się nowe, atrakcyjne nagrody.

Przygotowaliśmy dla Was również nową, atrakcyjną wizualnie i merytorycznie stronę konkursów. Znajdziecie tam najświeższe informacje na temat  aktualnych konkursów kulinarnych.


SuperPrzepis
Chcąc usprawnić wyszukiwanie przepisów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie filtrów. Od tej pory przeszukanie naszej bazy nie będzie stanowić żadnego problemu.

Nowa odsłona Gotujmy.pl sygnowana jest przez nowe, odświeżone logo. Zachowując nawiązanie do tradycji, zyskuje ono na nowoczesności i lekkości.

Mamy nadzieję, że nowy serwis Gotujmy.pl, który już wkrótce ukaże się waszym oczom, przypadnie Wam do gustu. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie.