Torebki do mrożenia

By zatrzymać lato w naszych domach jak najdłużej wystarczą torebki na mrożonki, w których zdrowe, letnie przysmaki mogą być przechowywane przez dłuższy czas.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Torebki do mrożenia
Co roku nie możemy doczekać się lata, a gdy już nadejdzie, zastanawiamy się, co zrobić, by zatrzymać je w naszych domach jak najdłużej. W kuchni jest to proste: wystarczą torebki na mrożonki, w których zdrowe, letnie przysmaki mogą być przechowywane przez dłuższy czas.

Kto nie lubi soczystych owoców, dojrzałych w słońcu warzyw czy świeżych ziół, które są doskonałym dodatkiem do wielu potraw. W klimacie, w którym żyjemy, nie mamy możliwości delektowania się tymi specjałami przez okrągły rok. Na szczęście z pomocą przychodzą kuchenne nowinki, dzięki którym przechowywanie nowalijek staje się dziecinnie proste. Torebki na mrożonki powinny łączyć w sobie dwie cechy: być praktyczne w użyciu i gwarantować doskonały smak przechowywanych produktów nawet wiele miesięcy po zamrożeniu. To właśnie gwarantują torebki na mrożonki marki Paclan.

Wykonane z najwyższej jakości folii, całkowicie bezwonne i bezpieczne dla żywności, mocne i trwałe, pozwalają na przechowywanie owoców, warzyw, mięsa czy całych, gotowych dań przez wiele tygodni w warunkach gwarantujących doskonały smak i aromat po odmrożeniu. Torebki marki Paclan można tuż po wyjęciu z zamrażalnika umieścić w gotującej wodzie, nie ryzykując ich rozerwania. Posiadają praktyczne klipsy ułatwiające zamykanie oraz wydzielone pole, w którym można podpisać, co zostaje przeznaczone do zamrożenia.

Torebki na mrożonki Paclan
Opakowanie: 50 szt./pojemność 1 litr lub 3 litry
Cena: 1 litr ok. 3,40 zł, 3 litry ok. 5 zł