AGD na ciepłe śniadania

Aby poranek przywitać z energią oraz dostarczyć organizmowi składników potrzebnych do funkcjonowania przez cały dzień, powinniśmy pamiętać o zjedzeniu śniadania.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
AGD na ciepłe śniadania
Aby szybko i łatwo przygotować ciepłe śniadanie, marka elta poleca produkty, które sprawdzą się podczas porannego pośpiechu. Urządzenia są nie tylko funkcjonalne, ale też ciekawie wyglądają. Niektóre z nich tworzą serie, wprowadzając do kuchni stylistyczną harmonię. Chrupiące tosty, rozgrzewające kakao albo aromatyczna kawa to najprostsza wersja śniadania dodającego energii. Na dłuższe celebrowanie posiłku będziemy mieli czas w weekendowe poranki.

Czajnik elektryczny, kawiarka oraz toster elta linii ALU są połączeniem tradycyjnego kształtu i nowoczesnego wykonania. Dzięki elementom w kolorze czerni oraz stali szlachetnej będą pasować szczególnie do kuchni urządzonej w stylu minimalistycznym, nieco futurystycznym. Do klasycznych pomieszczeń wprowadzą natomiast szczyptę elegancji. Czajnik elektryczny elta WK 400ALU wyposażono w automatyczny i wygodny wyłącznik w uchwycie oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Kawiarka elta KM 401ALU posiada system zapobiegający kapaniu oraz płytę podtrzymująca ciepło, dzięki której przygotowana kawa jest zawsze gorąca. Toster elta T 405 wyposażono w uchwyt na bułki, szufladę na okruchy oraz funkcję rozmrażania pieczywa i jego powtórnego opiekania.

Czajnik elektryczny elta WK 400ALU Cena: 97,90 zł Pojemność: 1,7 l Moc: 2000 W

Kawiarka elta KM 401ALU Cena: 65,90 zł Pojemność: 1,4 l Moc: 900 W

Toster elta T 405 Cena: 79 zł Moc: 850 W