AGD na przyjęcie dla dzieci

  • 1

Impreza dla najmłodszych nie może obyć się bez frytek, lodów, hot dogów i popcornu.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
AGD na przyjęcie dla dzieci
Codzienne obowiązki sprawiają, że rodzice nie zawsze mogą poświęcić swoim pociechom tyle czasu, ile by chcieli. Stąd warto dołożyć starań i tak zaplanować przyjęcie dla dzieci, aby było ono pełne atrakcji dla najmłodszych. Gry i konkursy połączone z apetycznym poczęstunkiem przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wszystkim rodzicom przygotowującym przyjęcie dla dzieci proponujemy urządzenia, które pomogą wyczarować smakołyki lubiane szczególnie przez maluchy.

Urządzenie do popcornu elta PC100 posiada funkcję szybkiego prażenia gorącym powietrzem, która pozwala na przygotowanie przekąski bez użycia oleju. Dzięki temu popcorn jest zdrowszy i mniej kaloryczny, a uprażona kukurydza wysypuje się wprost do podstawionego naczynia. Dodatkowo urządzenie elta PC100 wyposażono w pojemnik na masełko, które można roztapiać bezpośrednio podczas przygotowywania popcornu.

Warto dołożyć starań i tak zaplanować przyjęcie dla dzieci, aby było ono pełne atrakcji dla najmłodszych.Urządzenie do robienia hot dogów
elta HD100 doskonale sprawdzi się w czasie przyjęć dla dzieci, które – jak wiadomo – są wielbicielami kanapek z parówką. Przezroczysty pojemnik na parę pozwala na jednoczesne podgrzanie nawet 6 kiełbasek, a dodatkowo może być używany jako maszynka do gotowania jajek. Specjalna metalowa rurka służy do wykonywania w bułkach otworów na parówki i opiekania ich od środka. Dzięki osobnemu włącznikowi możemy zdecydować, czy chcemy podgrzać jedynie kiełbaski, czy tylko bułkę.

Frytkownica elta FT101W pozwoli na szybkie przygotowanie kolejnego dziecięcego smakołyku. Chrupiące i złociste frytki można zaserwować jako samodzielną przekąskę albo jako dodatek do dania głównego. Urządzenie służy ponadto do szybkiego smażenia np. paluszków rybnych, porcji kurczaka, a nawet pączków czy faworków. Frytkownica elta FT101W posiada filtr redukujący nieprzyjemne zapachy oraz termostat do płynnego regulowania temperatury. Do zestawu producent dołączył zapasowy filtr.

Maszynka do robienia lodów z dwoma pojemnikami elta SE101 pozwala wyczarować domowy deser z dowolnymi dodatkami – owocami, bakaliami czy kawałkami czekolady. Wystarczy zaledwie 20 minut, aby przygotować ponad 500 ml sorbetu, mrożonego jogurtu czy lodów w ulubionym smaku. Drugi pojemnik, który stanowi dodatkowe wyposażenie, umożliwia szybkie zrobienie kolejnej porcji. Dzięki temu urządzenie idealnie nadaje się na dziecięcą imprezę czy spotkania w większym gronie. Maszynka do lodów elta SE101 to również świetne rozwiązanie dla rodziców małych alergików uczulonych na mleko krowie – zimny przysmak można przyrządzić z mleka sojowego lub koziego. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję przygotowywania kruszonego lodu, dzięki czemu w czasie imprezy zostaną zaserwowane owocowe napoje chłodzące. Do instrukcji obsługi dołączony jest zbiór przepisów na zimne desery i mrożone przysmaki.

Urządzenie do popcornu Moc: 1200 W Sugerowana cena detaliczna: 59 zł

Urządzenie do robienia hot dogów Moc: 350 W Wysokość: ok. 27 cm Sugerowana cena detaliczna: 66 zł

Frytkownica Moc: 900 W Pojemność: 1 l Sugerowana cena detaliczna: 59 zł

Maszynka do robienia lodów Pojemność: 520 ml Sugerowana cena detaliczna: 109,90 zł