Chłodziarko - zamrażarka Ardo

Kremowa chłodziarko-zamrażarka COO 2210 SHC z linii Vintage marki ARDO to urządzenie wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań dla osób ceniących sobie wygodę i porządek.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Chłodziarko - zamrażarka Ardo
Firma ARDO wprowadziła na rynek chłodziarko – zamrażarkę z linii Classic Vintage z możliwością otwierania drzwi na lewą stronę. Rozwiązanie klasyczne ale bardzo praktyczne z punktu widzenia bardzo wymagających użytkowników, którzy cenią sobie komfort podczas urządzania aranżacji wnętrza kuchennego. Model jest również dostępny w tradycyjnej wersji z drzwiami otwieranymi na prawą stronę.

Chłodziarka wyposażona jest w funkcjonalny system półek, który umożliwia przechowywanie artykułów spożywczych m.in.: warzyw i mięsa w zależności od ich rozmiarów i kształtów, a także specjalną półkę do trzymywania butelek.
Dodatkową zaletą chłodziarki, którą docenią użytkownicy jest funkcja Antibacteria  - srebro jonizowane, jakim pokryte są ścianki wewnętrzne urządzenia, zapobiega rozwojowi bakterii i daje możliwość dłuższego przechowywania świeżej żywności.
Dużą oszczędność czasu zyskamy na pewno dzięki automatycznemu rozmrażaniu naszej chłodziarki, która sama wykona za nas tę uciążliwą czynność.
Chłodziarko – zamrażarka COO 2210 SHC marki ARDO jest w pełni przyjazna środowisku dzięki czynnikowi chłodzącemu R 600 IZOBUTAN, który nie tylko obniża głośność urządzenia ale także powoduje, iż nie zapycha się układ chłodniczy, co daje w rezultacie dwukrotnie wydłużoną żywotność naszego sprzętu.

Chłodziarko – zamrażarka ARDO została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę w codziennym korzystaniu ze sprzętów AGD. Nowa chłodziarko - zamrażarka COO 2210 SHC to urządzenie funkcjonalne, które na stałe zagości  w Twojej kuchni. 

Sugerowana cena chłodziarko - zamrażarki COO 2210 SHC (Crema) - 2 499,00 PLN brutto