Antystresowe owoce i warzywa

Sposób na stres? To owoce i warzywa antystresowe… do wyżymania.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Antystresowe owoce i warzywa
Sposób na stres? Każdy ma swoją odpowiedź. Joga, książka, ploteczki przy kawie, polerowanie karoserii ukochanego auta, aromatyczna kąpiel… Ale co zrobić, kiedy trema i zdenerwowanie dopadną Cię w pracy? Pod okiem szefa, tuż przed ważnym spotkaniem, egzaminem, prezentacją? Jest sposób, by znieść dzielnie nerwową sytuację i rozładować napięcie. To owoce i warzywa antystresowe… do wyżymania

Z pozoru nie różnią się od autentycznych bananów, chilli, pomidorów i ogórków. Nawet dotyk lekko chropowatej skórki przypomina oryginał. Jednak warzywa antystresowe nie są przeznaczone do jedzenia. Wykonane z materiału o fantastycznych właściwościach powracają do pierwotnego kształtu mimo różnego rodzaju maltretowań: wyżymania, rozciągania, ugniatania czy szczypania.

Antystresowy banan w optymistycznym żółtym kolorze poddaje się wszelkim zabiegom, które pomogą Ci spuścić parę. Aż prosi się też o figle! Na półmisku z owocami jego prawdziwa elastyczna tożsamość pozostanie nierozpoznana, póki niewinny delikwent nie weźmie go do ręki. Gwarantowana pozytywna reakcja: każdy, kto spojrzy na antystresowego banana, uśmiecha się od ucha do ucha!

Zabawne i niewinne, antystresowe pomoce z „warzywniaka” sprawdzą się nie tylko doraźnie. Długofalowo zainwestuj w dobrą dietę: jedz bogate w likopen pomidory i podnoszące poziom serotoniny banany! Poleca Lifestory.