Appetyczna następczyni Appetity

Przyprawa Appetyczna to ulepszona i jeszcze zdrowsza następczyni Appetity Warzywnej.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Appetyczna następczyni Appetity
Przyprawa Appetyczna to ulepszona i jeszcze zdrowsza następczyni Appetity Warzywnej. Zachowując wszystkie zalety swej poprzedniczki Appetyczna stanowi staranną kompozycję warzyw w atrakcyjnym i wygodnym opakowaniu.

Obecny skład mieszanki sprawia, że potrawy zyskają oryginalny smak i wspaniały aromat. Appetyczna kryje w sobie prawdziwe bogactwo warzyw. Niepowtarzalną kompozycję tworzą: marchew, cebula, pietruszka, por, pasternak, seler, czosnek, pomidor, papryka oraz lubczyk. Do tak starannie skomponowanego zestawu warzyw dodano błonnik oraz pieprz czarny i sól jodowaną. To wszystko sprawia, że Appetyczna jest nie tylko wyrazista w smaku, lecz również zdrowa. Dla zachowania witamin zastosowano specjalny system ochrony VPS. Dzięki niemu Appetyczna utrzymuje świeży smak warzyw oraz ich wartość odżywczą.

Gotowanie z Appetyczną jest nie tylko smaczne, zdrowe, ale i łatwe. Wystarczy dodać odpowiednią ilość przyprawy do zupy, sosu, mięsa czy dania jarskiego, aby szybko uzyskać znakomity efekt w niezwykle prosty sposób. Mieszanka jest uniwersalna i nadaje się do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia. Zawartość soli jodowanej w samej przyprawie sprawia, że przyrządzanych potraw nie musimy już dosalać.

Opakowanie Appetycznej ma sprawdzoną formę samostojącej torebki z praktycznym strunowym zamknięciem, zapobiegającym utracie walorów smakowych produktu.

Na opakowaniu odnajdziemy wizerunek Rudiego Schubertha, ambasadora marki Appetita, który podkreśla zalety Appetycznej stwierdzeniem: „Jem tylko to, co dobre”. Taka właśnie jest Appetyczna!

Appetyczna (250 g)
Cena: 2,00 zł
Producent: Ziołopex Sp. z o.o.