Duńskie AGD - niebanalne kształty

Produkty duńskiej firmy EGO przeznaczone są dla osób, ceniących niebanalne kształty w przedmiotach codziennego użytku, do których większość z nas nie przywiązuje większej wagi.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Duńskie AGD - niebanalne kształty
EGO pokazuje, że piękno może być zawarte również w przedmiotach, które do tej pory uważaliśmy za banalne.Niekonwencjonalne kształty, których trzeba doświadczyć...

EGO jest duńską firmą projektującą artykuły codziennego użytku założoną w 2006 roku przez dwóch projektantów Michaela Bruuna i Steffena Schmellinga. Firma, mimo że powstała zaledwie dwa lata temu, zdobyła już wiele nagród. Wśród nich są m. in. Dwie nagrody reddot design award w 2007 roku oraz iF Design Award w 2008 roku.

Łyżka do podawania zupy firmy EGO ze stali nierdzewnej. Zdobywca nagrody reddot Design Award w 2007 roku za unikalny projekt. Można z niej nalewać zupę we wszystkich kierunkach. Wymiary: średnica: 103 mm x wysokość: 277 mm.

Łyżka do spaghetti - EGOŁyżka do spaghetti wykonana ze stali nierdzewnej z dodatkiem tworzywa sztucznego z trzema ruchomymi ostrzami do odcinania makaronu. Wymiary: średnica 102 mm x wysokość 221 mm

Gumowa miska - EGOMiseczka wykonana z bezpiecznej dla jedzenia gumy Sentroprene®. Może być używana samodzielnie lub z miseczką na dipy. Miska gumowa może przybierać wiele kształtów, m.in.: wystający rożek, głęboka miska, czy zygzak.

Inne unikalne produkty EGO:
  • Waza porcelanowa
  • Miska na sałatki
  • Miseczka z pokrywką i łyżeczką

Więcej szczegółów na kuchniasklep.pl