Gotowe danie holenderskie

Jeśli masz ochotę na chwilę przenieść się do krainy kwitnących tulipanów i kolorowych wiatraków, sięgnij po niezwykle łatwe do przyrządzenia "Danie Holenderskie" Horteksu...

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Gotowe danie holenderskie
Jeśli masz ochotę na chwilę przenieść się do krainy kwitnących tulipanów  i kolorowych wiatraków, sięgnij po niezwykle łatwe do przyrządzenia "Danie Holenderskie"  Horteksu.

"Danie Holenderskie" to kolejny przystanek w kulinarnej podróży przez świat, którą proponuje Ci HORTEX.  Usiądź do stołu i rozsmakuj się w kuchni, która podobnie jak kuchnia polska docenia smak warzyw takich jak: ziemniaki, pieczarki, fasolę strączkową. Charakteru "Dania Holenderskiego" dodaje specjalnie skomponowana i zamknięta w saszetce mieszanka ziół dołączona do każdego opakowania. Odnajdziesz w niej  pieprz, estragon, gałkę muszkatołową, tymianek.
"Danie Holenderskie" HORTEX można łatwo i szybko przygotować na patelni lub w kuchence mikrofalowej. Dla tych, którzy lubią eksperymentować w kuchni, polecamy nasz przepis na kotleciki jagnięce na sposób holenderski. Smacznego!!!

"Danie Holenderskie" HORTEX jest dostępne w opakowaniu 700 g.
Cena: ok. 6,90 zł netto.

Życzymy niezapomnianych wrażeń kulinarnych!

W serii Dania Gotowe marki Hortex możemy również znaleźć: Danie Polskie, Danie Chińskie, Danie Hiszpańskie, Danie Meksykańskie, Danie Prowansalskie, Danie Sycylijskie.