Gruszka schowana w butelce

  • 1

Chcąc wrócić do wymarzonej sylwetki musisz otoczyć swoje ciało szczególną troską. Taką jak daje Ci Essential Gruszka...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Gruszka schowana w butelce
Każdy czas jest dobry, aby ruszyć się z fotela i poprawić swoją kondycję oraz sylwetkę. Oprócz aktywności fizycznej musisz jednak zastosować odpowiednią dietę – bogatą w warzywa i owoce (szczególnie gruszki). Gruszki są najlepszym źródłem witamin i soli mineralnych. Ze względu na dużą zawartość błonnika pokarmowego i wody oraz minimalną zawartość tłuszczu wartość kaloryczna gruszki jest niższa w porównaniu do innych produktów. Niestety, o tej porze roku nie mamy zbyt dostępu do pełnej gamy świeżych gruszek. Zrekompensuj sobie ich brak kupując Essential Gruszka, nowy produkt firmy Ogrody Natury – pyszną, świeżą gruszkę, przetartą i zamkniętą w niewielkiej buteleczce.
Essential Gruszka to soczysta owocowa przekąska, zawierająca mus ze świeżych owoców gruszki. Owoce gruszki są bardzo zdrowe i, wbrew panującej opinii, nie są ciężkostrawne. Gruszkę mogą jeść nawet osoby o bardzo wrażliwym żołądku. Przecierowy koktajl Essential Gruszka został wzbogacony sokiem z owoców gruszki oraz witaminami C i E. Essential Gruszka nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Wysoka zawartość błonnika, przeciwutleniaczy i minerałów nadaje koktajlowi Essential Gruszka niepowtarzalne właściwości. Pyszny mus z gruszki odżywi zmęczony organizm, doda sił witalnych i poprawi nastrój, a dodatkowo poprawi elastyczność skóry oraz nada jej wyjątkowy blask. Essential Gruszka to produkt naturalny, niskokaloryczny i lekkostrawny. Doskonale nadaje się dla tych, którzy podjęli walkę ze zbędnymi kilogramami oraz osób mających problemy z trawieniem. Ten przecierowy, owocowy koktajl z gruszki przypadnie do gustu również kobietom w ciąży i młodym mamom, które bez wahania mogą podawać go swoim pociechom

Trzy owoce gruszki dziennie


Owoce gruszki są bogate w witaminy, minerały oraz błonnik, ochronne proteiny dla organizmu. Gruszki są bogate w antyoksydanty, takie jak witamina A, C i E, pozwalające nam chronić się przed wolnymi rodnikami, pojawiającymi się w wyniku palenia papierosów, stresu, wystawiania się na promieniowanie słoneczne oraz zanieczyszczenia. Fakty te są odpowiedzialne za niszczenie komórek, w wielu przypadkach nieodwracalne. Niskie spożycie owoców i warzyw należy do 10 ryzyk powodujących przedwczesną śmierć. Jest ono odpowiedzialne za nowotwory, schorzenia układu krwionośnego oraz ataki serca. Pamiętajmy, że odpowiednia ilość porcji owoców (np. gruszki) zjedzonych w ciągu dnia pomoże zapobiegać tym schorzeniom, a nam zapewni zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie.

Essential Gruszka dostępny jest w trójpakach, co pozwala zapewnić niezbędną codzienną porcję owocowego zdrowia.

JEDZ WIĘCEJ OWOCÓW – Będziesz miał zdrowsze życie!
Essential Gruszka: producent – Ogrody Natury, cena: ok. 8,70 zł / 3 szt.