W zakładce Napoje i Trunki opisujemy nowości, które znajdziesz na półkach w sklepach spożywczych i alkoholowych. Wypróbuj herbaty, kawy, soki, piwa, wina, które pojawiły się w sklepach. Polecamy, doradzamy, testujemy i dzielimy się z Wami opinią na temat nowości!

Wolisz sam zrobić smaczny koktajl lub drink? Podamy Ci przepis! Poznasz tajniki przyrządzania m.in. Mojito i Caipirinha. Od teraz najlepsze drinki będziesz przyrządzał jak zawodowy barista.

Podpowiemy co warto pić na zdrowie, po jakie kawy i herbaty warto sięgnąć jesienią i zimą a jakie latem. Wyjaśnimy jak powstają soki oraz czym jest woda kokosowa.

Soki idealne na wiosnę
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3448
Napoje i trunki

Soki idealne na wiosnę

Wiosna motywuje do zadbania o siebie. Jednak zmiana garderoby oraz większa ilość ruchu to nie wszystko. Piękny wygląd i dobre samopoczucie w dużej mierze zależą od prawidłowej diety, w której nie może zabraknąć zdrowych i smacznych soków. Dla miłośników wyszukanych smaków Hortex przygotował nowe soki 100%. Zobacz!

FANTA - odkryj jej nowy smak!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3448
Napoje i trunki

FANTA - odkryj jej nowy smak!

FANTA od teraz jeszcze bardziej pomarańczowa! Zmienił się jej smak oraz wygląd. Nowa "zakręcona" butelka inspirowana jest orzeźwiającą pomarańczą. Dzięki ulepszonej formule bez konserwantów, z wyższą zawartością soku owocowego i naturalnymi aromatami FANTA gwarantuje mocne orzeźwienie i intensywny smak.