Kawa Prima rozpuszczalna 3 w 1

  • 1

Pyszne kawy rozpuszczalne 3w1 marki Prima o intensywnym kawowym smaku i wyjątkowym aromacie to najszybszy i najwygodniejszy sposób na Twoją ulubioną kawę o dowolnej porze dnia.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Kawa Prima rozpuszczalna 3 w 1
Każdy z nas ma swój sposób, by uprzyjemnić sobie codzienną przerwę w pracy, chwilę relaksu, spotkanie ze znajomymi. Filiżanka kawy czy odrobina czegoś słodkiego nie tylko poprawia nam nastrój, ale również stawia nas na nogi i stymuluje do kreatywnego działania. Z myślą o indywidualnych potrzebach osób aktywnych, pełnych radości życia marka Prima przygotowała trzy nowe kawy rozpuszczalne 3w1.

Pyszne kawy rozpuszczalne 3w1 marki Prima o intensywnym kawowym smaku i wyjątkowym aromacie to najszybszy i najwygodniejszy sposób na Twoją ulubioną kawę o dowolnej porze dnia. W zależności od nastroju i upodobań wybierz swój ulubiony miks 3w1 - z czekoladą, guaraną lub wersję klasyczną z mlekiem.

Cafe Prima 3w1
Cafe Prima 3w1 to klasyczne połączenie naturalnej kawy rozpuszczalnej z mleczkiem i cukrem. Stworzona dla wszystkich tych, którzy cenią intensywny smak kawy oraz wygodę przyrządzania.
1 szt. 18g - cena: 0,66 PLN

Cafe Prima 3w1 Guaranesa
Cafe Prima 3w1 Guaranesa z dodatkiem guarany doskonale nadaje się dla wszystkich tych, którzy potrzebują impulsu do działania i naturalnej porcji energii.
1 szt. 17g - cena: 66 PLN

Cafe Prima 3w1 Choco
Cafe Prima 3w1 Choco jest stworzona dla tych, którzy cenią łagodny smak kawy rozpuszczalnej
i rozkoszny smak czekolady.
1 szt. 14g - cena: 0,66 PLN