Klasyczny zestaw mebli kuchennych

Nasze marzenie o stworzeniu niewielkim kosztem pięknej, przytulnej i przyjaznej kuchni leży w zasięgu naszej ręki zapewnia to zestaw mebli kuchennych Frutti firmy Gawin.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Klasyczny zestaw mebli kuchennych
Kuchnia urządzona w stylu klasycznym to nadal coś, co lubimy najbardziej – to styl zawsze modny, w którym wszyscy dobrze się czują. Natura lubuje się w symetrii – symetria jest także ideałem klasyki. Jest ona także cechą zestawu Frutti, mebli kuchennych w kolorze calvadosu, będących doskonałą kompozycją smaku, prostoty i funkcjonalności. Ciepło drewnianych frontów, wzbogaconych prostokątnymi frezami ozdobione zostało aluminiowymi uchwytami, których geometryczna forma wnosi do naszej kuchni element bezpiecznej nowoczesności. Pełne fronty, stylowa linia, oszczędność zdobnictwa to główny atut tej kuchni – to piękny minimalizm w swoim najlepszym, ciepłym wydaniu. Struktura i ożywczy kolor drewna sprawia, że całość nie tylko tchnie świeżością, lecz również wycisza i napełnia spokojem domowego ogniska. Meble Frutti i Avocado firmy Gawin to świetne rozwiązanie dla każdej, nawet najmniejszej kuchni. Pozwolą niewielkim kosztem stworzyć pomieszczenie wygodne, komfortowe, a zarazem przyciągające ciepłem i domową, rodzinną atmosferą. Pokochają ją domownicy, a goście zapamiętają niezwykłe wrażenie spokoju i przytulności oraz klimat, który każdemu pozwoli poczuć się jak w domu.

Gotowy zestaw mebli kuchennych Frutti (do wyboru 4 kolory frontów, 4 kolory korpusów i 4 kolory blatów i 5 rodzajów okuć) - cena 1199 zł