Porcelana do sushi

Polska kuchnia zachwyca smakiem i oryginalnością, ale nawet jej najwierniejsi fani z radością zjedzą coś zupełnie innego.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Porcelana do sushi
Warto poszukać przepisu i odpowiednich składników i przygotować rodzinie niespodziankę - sushi. Rodzajów jest wiele, tak jak wiele jest gustów i upodobań. Możesz zdecydować się na to z rybą, warzywami, grzybami czy jajkiem. Ważne żeby nie zapomnieć o dodatkach takich jak ocet ryżowy czy chrzan wasabi. To one tworzą charakterystyczny, znany już na całym świecie smak. Jeśli poświęcisz odrobinę więcej czasu, masz szansę stworzyć nie tylko nowe, smaczne danie, ale także wyczarować niezwykły klimat japońskiego posiłku. Ustawiając na stole porcelanę Salix marki Villa Italia i dobierając do niej dekoracje i dodatki w czerwono – czarnej kolorystyce, przeniesiesz rodzinę w azjatyckie regiony świata. Na Twoim stole koniecznie muszą się znaleźć także kieliszki do wody – to jedyny, bezalkoholowy napój jaki można połączyć z sushi.

Każdy posiłek zjedzony z rodziną lub znajomymi przy wspólnym stole to uczta dla ciała i chwila wytchnienia po męczącym dniu. Starając się złamać monotonię życia swojej rodziny, codziennie szukasz przepisów na zupełnie nowe danie. Obiad może być jednak nie tylko miłą chwilą przy stole, ale także podróżą w całkiem nowe miejsce. Villa Italia oferuje Ci porcelanę, która odmieni Twój stół i zabierze Cię dokądkolwiek zechcesz.

Kolekcja Salix marki Villa Italia – zestaw obiadowy i do herbaty, wykonany z pięknej, białej porcelany i wykończony ręcznie, cienkim paskiem platyny. Uroku kolekcji nadaje nietuzinkowy kształt talerzy i podstawek pod filiżanki. Ozdobione delikatnym wzorem w złoto – beżowym kolorze, świetnie komponuje się z różnokolorowymi obrusami.