Konkurs - Kuchnia polska - folkowo i ze smakiem!

Kuchnia polska nie ma sobie równych. Rozgrzewający kapuśniak, pierogi z grzybami czy tradycyjny schabowy to smaki, które zna i kocha każdy Polak. Jakie jest Wasze spojrzenie na kuchnię polską? Pochwalcie się sprawdzonymi recepturami. Do wygrania 5 zaproszeń do klimatycznej restauracji Folk Gospoda!

Kuchnia polska to kuchnia z wieloletnimi tradycjami. W typowo polskim jadłospisie z pewnością nie może zabraknąć kasz, pierogów, dań mięsnych i rozgrzewających zup, takich jak kapuśniak, żur czy barszcz czerwony.

Aromatyczna mamina szarlotka, słodkie babcine jagodzianki, czy aksamitny i puszysty sernik to sztandarowe smaki, których się nie zapomina. Kuchnia polska to podstawa naszej kulinarnej świadomości. Dlatego czujemy do niej duży sentyment.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie: Kuchnia polska - folkowo i ze smakiem! Podzielcie się Waszymi ulubionymi przepisami na dania kuchni polskiej.

Do wygrania 5 zaproszeń do klimatycznej restauracji Folk Gospoda w Warszawie! Każde zaproszenie o wartości 200 zł!


Restauracja Folk Gospoda

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na tradycyjną potrawę kuchni polskiej. Podziel się przepisem na potrawę, bez której nie wyobrażasz sobie typowo polskiego menu.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Kuchnia polska - folkowo i ze smakiem!


                                                

                                                

Wybieramy pięciu laureatów. Do autorów najlepszych przepisów trafią bony o wartości 200 zł, do zrealizowania w restauracji Folk Gospoda!

Folk Gospoda restauracja

Konkurs trwa od 24 września do 15 października.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 24 października.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>

Folk Gospoda
Folk Gospoda

To topowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, gdzie można zjeść dania polskiej kuchni w nowym wydaniu. Restauracja przy Waliców 13 to firma rodzinna, która w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. 
W trosce o najwyższą jakość podawanych dań, w Folk Gospodzie chleb i ciasta są wypiekane na miejscu, a pierogi dzięki temu, że codziennie lepione, są zawsze świeże i smaczne.

Jakość serwowanych dań doceniają nie tylko Warszawiacy, ale i liczni goście z zagranicy, w tym gwiazdy takie jak Garou, Joe Cocker, Boney M, Smokie czy Lukas Podolski, a instytucje branżowe i media chętnie przyznają restauracji nagrody i wyróżnienia m.in. kulinarny kanał Kuchnia+ przyznał jej nagrodę za "najlepsze menu restauracji 2012".

Znaleźliśmy 54 przepisów w konkursie: Konkurs - Kuchnia polska - folkowo i ze smakiem!