Konkurs - Wiosenne smaki

  • 4

Przygotuj smaczne, kolorowe i lekkie wiosenne danie i wygraj kartę upominkową o wartości 50zł. Nagradzamy aż 10 osób! Konkurs uwzględnia przepisy publikowane na Waszych blogach.

Wiosna to dla większości z nas ulubiona pora roku. Już w połowie zimy wypatrujemy jej z utęsknieniem. To na wiosnę zazwyczaj podejmujemy postanowienie zmiany stylu życia na zdrowszy i lżejszy. Przytłoczeni zimowym lenistwem, brakiem ruchu i ciężkostrawną dietą chcemy wrócić do dobrej formy.

Chcemy połączyć pożyteczne z przyjemnym i ogłaszamy konkurs na  smaczne, kolorowe i lekkie wiosenne danie.  Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej zabawie.


    SałatkaKrewetki
    zdjęcia: Fotolia

Zasady konkursu:

1. Przygotuj smaczną, kolorową i lekką wiosenną potrawę! Puścicie wodze fantazji, zaproponujcie sałatki, zupy, przekąski lub inne wiosenne potrawy. Zadbajcie o wiosenną stylizację waszych zdjęć.

                                              

2. Dodaj przepis!
Masz dwie opcje do wyboru:

a) przepis można dodać do działu konkursowego na Gotujmy.pl. W tym celu należy w formularzu dodania przepisu dodatkowo zakliknąć opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis na trafić. W tym przypadku Konkurs - Wiosenne smaki. b) przepis można zamieścić na swoim blogu. Dla rozróżnienia przepisów konkursowych konieczne jest zamieszczenie stempla konkursowego do przepisu, zamieszczenie informacji "Przepis bierze udział w konkursie organizowanym przez Gotujmy.pl" oraz odesłanie na skrzynkę profilową Redakcja linka do przepisu na Waszym blogu.

Jak dodać stempel?
Wystarczy w źródle tworzonej notki dodać poniższy kod:

<a href="https://gotujmy.pl/"target="_blank"><img src="https://gotujmy.pl/pub/banery/stempel.png" alt="Przepis konkursowy serwisu Gotujmy.pl"></a>


Tak wygląda stempel konkursowy:

Przepis konkursowy serwisu Gotujmy.pl


Konkurs trwa do 10.04 do 27 kwietnia 2014 roku. Laureaci zostaną wyłonieni najpóźniej 9 maja.

Nagrodami w konkursie są karty upominkowe IKEA o wartości 50zł. Nagradzamy 10 autorów najciekawszych przepisów.  5 autorów przepisów zamieszczonych w serwisie Gotujmy.pl oraz 5 autorów przepisów zamieszczonych na blogu.

   Sałatka w awokado
   zdjęcie: Fotolia

Ile przepisów mogę dodać?
Można dodać dowolną ilość konkursowych przepisów ale wygrać 1 kartę.


Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>


Autor: Elżbieta Żołek
Znaleźliśmy 79 przepisów w konkursie: Konkurs - Wiosenne smaki