Lodówka i zmywarka Indesit

Lodówka Indesit jest odpowiedzią na coraz większe wymagania konsumentów oraz idealnym rozwiązaniem dla tych, którym brakuje czasu na wykonywanie prac w domu.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Lodówka i zmywarka Indesit

Indesit to synonim funkcjonalności i elastyczności. Jeżeli należymy do grona osób, które kupują rzadziej, ale w większych ilościach, możemy być pewni, iż wszystkie składniki, które wykorzystamy w dniu przyjęcia, będą wciąż niezwykle świeże. Dzięki lodówce Indesit Iridium NBAA 34 NF NX D z funkcją Hygiene Control, mamy pewność, że przechowywane produkty jak najdłużej zachowają swoją świeżość. Specjalna powłoka pokrywająca wewnętrzne ściany lodówki zabezpiecza żywność przed szkodliwymi bakteriami i tworzeniem się pleśni. Natomiast inna funkcja lodówki - Szybkie Chłodzenie - przyda się w momencie, gdy goście nas zaskoczą i przyniosą ze sobą napoje wymagające błyskawicznego schłodzenia. Jednym przyciskiem szybko obniżymy temperaturę wewnątrz lodówki do wartości minimalnych, mając pewność, iż urządzenie samo powróci do normalnego trybu pracy gdy produkty osiągną odpowiednią temperaturę. Warto także pamiętać o możliwości włączenia funkcji Szybkie Mrożenie, która natychmiastowo obniży temperaturę w zamrażalniku.
Po skończonym przyjęciu nie musimy się martwić przerażającą ilością brudnych naczyń – z pomocą przyjdzie zmywarka Indesit IDL 750, która pomieści aż 12 kompletów naczyń. Planując błyskawiczne zmywanie, wystarczy wybrać program Time4You, który umyje wszystko w bardzo krótkim czasie. A jeśli chcemy tylko załadować urządzenie, a proces zmywania przełożyć na później, funkcja Delay Timer opóźni start cyklu o 3, 6, 9 lub 12 godzin. Warto także podkreślić, iż ta wszechstronna zmywarka wyposażona jest w nowy program JustYou, zużywający 75% mniej wody i 65% mniej energii, optymalny do zmywania niewielkiej liczby naczyń, na przykład po porannym śniadaniu.