Mrożona herbata Lipton Ice Tea Lemon

Lipton Ice Tea Lemon to orzeźwiająca, mrożona herbata pełna cytrynowej magii.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Mrożona herbata Lipton Ice Tea Lemon
Dzięki niej, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można poczuć południowy klimat cytrusowych gajów. Jej wyjątkowy, zawarty w nowej formule intensywny smak, w jednej chwili pozwala przenieść się nawet do najbardziej odległych, ciepłych krain.

Lipton Ice Tea Lemon to cytrusowe orzeźwienie polecane osobom aktywnym i pragnącym korzystać ze wszystkich uroków otaczającego świata. Przygotowana na bazie czarnej herbaty, z intensywną nutą cytryny oferuje świeżość i pełnię doznań. Każdy, kto prowadzi obfite w wyzwania, nowe doświadczenia oraz wrażenia życie z pewnością potrzebuje orzeźwienia. Nocne spotkanie
z przyjaciółmi? Zabawa do białego rana? Taniec w świetle księżyca? Długi spacer w upalne, letnie dni? Wszystkie te aktywności, mimo, iż niezwykle przyjemne są również wyczerpujące i wymagają natychmiastowego orzeźwienia, które daje właśnie naturalnie cytrynowa Lipton Ice Tea Lemon.

Lipton Ice Tea Lemon to mrożony napój przygotowany z najwyższej jakości czarnej herbaty. Swoją odświeżającą mocą mroźnego chłodu oraz cytryn pomaga odzyskać dobrą formę, by ciągle żyć pełnią życia i cieszyć się każdym dniem!

Lipton Ice Tea dostępne są w :
butelce 0,5 l. - 2,79 zł (sugerowana cena detaliczna)
butelce 1,5 l. - 5,19 zł (sugerowana cena detaliczna)

Producent: PEPSI-COLA General Bottlers Poland