Multimedialna lodówka

Wbudowany w drzwi ekskluzywnej lodówki multimedialny ekran telewizyjny LCD wprowadza do kuchni prawdziwe kino.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Multimedialna lodówka
Już sam jej wygląd przyciąga wzrok - coolMedia to ekskluzywna, trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka Siemens ze strefą świeżości vita-Fresh.  Ale potrafi znacznie więcej niż tylko dobrze chłodzić i mrozić. Wbudowany w drzwi multimedialny ekran telewizyjny LCD wprowadza do kuchni prawdziwe kino – umożliwia Ci śledzenie losów bohaterów ulubionych seriali, oglądanie transmisji sportowych czy programów kulinarnych.  Od gotowania przy „Kawie czy herbacie” po przyrządzanie deseru przy najnowszym przeboju kinowym z George’em Clooney’em – teraz w kuchni wszystko jest możliwe. Chłodziarko-zamrażarka coolMedia KG28FM50 marki Siemens łączy najwyższy komfort chłodzenia i zamrażania z telewizyjną technologią przyszłości. Ukryty za szkłem płaski ekran LCD o przekątnej 17 cali umożliwia idealny odbiór filmów i pro-gramów telewizyjnych w pełnym formacie 16:9. Tuner DVB-T gwarantuje doskonałą cyfrową jakość obrazu i dźwięku. Dzięki USB możesz podłączyć do ekranu różne urządzenia, jak np. DVD czy komputer. Kto natomiast lubi gotować przy muzyce z MTV w tle, znajdzie w coolMedia idealne towarzystwo. Dwa wbudowane w drzwi głośniki zapewniają dźwięk najwyższej jakości. Urządzenie można obsługiwać zarówno z pilota, jak i poprzez nowoczesny dotykowy system sterowania.

Idealne przechowywanie
Dla chłodziarko-zamrażarki sam telewizor to jednak za mało. Za szklanymi antracytowymi drzwiami znajdziesz najnowocześniejsze systemy stwarzające idealne warunki dla przechowywanej żywności. 156 litrów pojemności chłodziarki uzupełnia strefa vitaFresh o pojemności 60 litrów. Dwie szuflady strefy wyposażone w prowadnice teleskopowe umożliwiają przechowywanie produktów jak w profesjonalnych chłodniach. Strefa wilgotna zapewnia idealne warunki dla owoców i warzyw. Panująca w niej temperatura bliska 0ºC oraz wilgotność sięgająca 95 % znacznie spowalniają proces utraty świeżości. Strefa sucha natomiast, o wilgotności 50 %, jest przewidziana dla mięsa, ryb, wędlin i serów. Dzięki vitaFresh produkty średnio trzykrotnie dłużej zachowują swoją świeżość niż w zwykłej chłodziarce.
Wyposażona w trzy szuflady zamrażarka o pojemności 53 litrów zmieści bardzo dużo produktów. Funkcja supermrożenia z automatyką zamrażania umożliwia komfortowe i energooszczędne przechowywanie nawet dużych ilości produktów.

Design godny pożądania
Doskonałe cechy chłodziarko-zamrażarki coolMedia znajdują odzwier-ciedlenie również w jej wzornictwie. Futurystyczny charakter nowego modelu podkreśla szlachetna prostota linii, subtelny panel sterowania i eleganckie aluminiowe boki. Antracytowe szklane drzwi z gustownymi uchwytami czynią z niej element wyposażenia przyciągający wzrok w każdej kuchni. Wysokość 1,90 m sprawia, że równie dobrze pasuje do mieszkań, jak i eleganckich biur. Za wzornictwo coolMedia przyznano już nagrody iF Produkt Design Award 2009 oraz reddot.

Podstawowe dane:
o Nazwa produktu: Chłodziarko-zamrażarka coolMedia
o Symbol: KG28FM50
o Pojemność całkowita: 269 l
o Regulacja temperatury: elektroniczna, wyświetlacz LED
o Klasa efektywności energ.: A+
o Wymiary: 190 x 63,6 x 65,1 cm
o Cena: 7299 PLN