Nowa zmywarka Mastercook

  • 1

Nowa zmywarka ZWE-4670 X marki Mastercook, wyposażona w czujnik Ecosensor i antybakteryjny program Higienizer, to rodzinna inwestycja...

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Nowa zmywarka Mastercook
Zmywarka zapewnia nam nie tylko codzienny komfort ale jest również bardzo dobrą inwestycją - pozwala realnie odłożyć pieniądze, w postaci zaoszczędzonej wody i energii.
Przygotowanie posiłku to czysta przyjemność, ale zlewozmywak wypełniony po brzegi brudnymi naczyniami potrafi zepsuć humor niejednej pani domu. I tu z pomocą przychodzi inteligentna zmywarka ZWE-4670 X, która dzięki funkcji Duo Zone pozwala na mycie naczyń, o różnym stopniu zabrudzenia, w dwóch koszach jednocześnie. Zmywanie naczyń odbywa się naprzemiennym strumieniem wody z różnych stron. Dzięki temu zmywarka zużywa jedynie około 13 litrów wody na jeden cykl, a przy mniej zabrudzonych naczyniach zużycie to wynosi zaledwie 9 litrów. Wszystkich dbających o ekologię z pewnością ucieszy program Higienizer. Mycie w temperaturze 70°C i płukanie w 75°C sprawia, że naczynia pozostają perfekcyjnie czyste, gwarantując zdrowie i maksymalną higienę. Zmywarka wyposażona w czujnik zabrudzenia wody tzw. Ecosensor mierzy stopień zmętnienia wody i jeżeli jest ona czysta, używa jej ponownie, co daje oszczędność nawet do 25% wody, energii i czasu, przy zachowaniu doskonałej jakości zmywania. Bardzo cicha praca – zaledwie 45dB podczas intensywnego programu.