Nadziewane pralinki - elegancka słodycz

Cztery niebiańskie smaki smaki nadziewanych pralinek w niepowtarzalnym opakowaniu - to wyszukana elegancka słodycz dla każdego miłośnika czekolady..

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nadziewane pralinki - elegancka słodycz
Pralinki Jutrzenki kuszą elegancją i zaskakują niespotykaną mieszanką tradycyjnej czekolady Goplany i nadzienia, które przywodzi na myśl dalekowschodnie podróże, smaki Afryki i niebezpieczeństwo pirackich wypraw sprzed wieków.

Delikatna mleczna czekolada połączona została z egzotycznym rumem w postaci Pralinek nadziewanych o smaku Rumowym oraz z wykwintnym likierem i wyrafinowanymi truflami w Pralinkach nadziewanych likierowo-truflowych.

Dla miłośników gorzkiej czekolady stworzone zostały Pralinki nadziewane karmelowe, kryjące w swoim wnętrzu słodycz karmelu oraz Pralinki nadziewane marcepanowe z zanurzonym marcepanem o wyjątkowo migdałowym aromacie.

Cztery niepowtarzalne smaki otrzymały także wyjątkowe opakowania – eleganckie, utrzymane w tonacji brązu i nawiązujące do ukrytego w pralinach nadzienia. Nowe na opakowaniach jest również logo Goplany gwarantującej najwyższą jakość produktów.

Linia ta, wraz z innymi produktami Jutrzenki, rozpoczęła prezentację nowej jakości produktów pod marką Goplana - nowy wizerunek, nowa jakość, nowy smak.