Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Was

  • 9

Kochani przyjmijcie życzenia od redakcji dla całej naszej społeczności, dla nas wszystkich!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Was
Niech Wam Święta będą lekkie i przyjemne, nie bierzcie na siebie za dużo, pomyślcie, że jutro też jest dzień. Pamiętajcie o odpoczynku i dobrym słowie. Spieszcie się powoli i z godnością :) Nie dajcie się zwariować, spoglądajcie czasem w niebo i w oczy waszych bliskich.

Życzymy Wam, aby te Święta pachniały wyjątkowo, smakowały wyjątkowo i były wyjątkowo radosne, pełne miłości.

Tym, którzy mają powody do smutku niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą ukojenie i otuchę, ci którzy się martwią - niech zapomną o troskach i znajdą nadzieję.

Tym którzy się cieszą z nowych związków, dzieci, domów, samochodów, dyplomów, zdanych egzaminów, wygranych konkursów, wydanych przepisów lub książek, spełnionych marzeń, udanych podróży - dołączamy do Waszej radości i życzymy w Nowym Roku samych opromienionych uśmiechem dni i jeszcze więcej szczęścia.

Natomiast ci, którzy marzą i bardzo czegoś pragną życzymy aby nie ustawali w wysiłkach i aby pragnienia się spełniły, i żeby przyszły nowe marzenia, jeszcze piękniejsze i odważniejsze.

Prosimy nie gubić swojego Anioła Stróża, niech czuwa nad Wami, roztacza opieką i chowa Was w zdrowiu.

Szczególne życzenia i podziękowania dla naszych ofiarnych moderatorek: Buni, Misi5 i Agabi22 oraz dla całej rzeszy pomagających i wspierających je w codziennej pracy - dziękujemy Wam i kłaniamy się nisko.

Redakcja

W osobach: Tit, Cherry, Kołczu i Justyny Perkowskiej, która kręci dla Was filmy, Marty Chowaniec, która przeprowadza wywiady i zdobywa dla was książki na konkursy, Przemka Ziemichóda, który dzieli się z wami swoją wiedzą o domowych alkoholach oraz  praktykantów, którzy pracują obecnie, oraz tych, którzy już staże zakończyli.

Wszystkiego dobrego także od "dobrego" i naszego Wydawcy.