Napoje niegazowane Hellena PERFECT

  • 2

Hellena wchodzi do segmentu napojów Premium i wprowadza do sprzedaży nową linię owocowych napojów niegazowanych – „PERFECT”.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Napoje niegazowane Hellena PERFECT
Nowe napoje Hellena PERFECT dostępne są w 4 najbardziej lubianych przez Polaków smakach: pomarańczowym, jabłkowym, jabłkowo-wiśniowym oraz czarnej porzeczki. Są wyjątkowe, ponieważ powstały na bazie soku owocowego - aż 20%. Nie zawierają sztucznych substancji słodzących. Dla wygody konsumentów obie te informacje umieszczono na froncie opakowania.

„Linia PERFECT w ofercie Helleny to zupełna nowość. Spodziewamy się, że ten nowoczesny produkt przyczyni się do szybkiego zwiększenia popularności marki Hellena, przysparzając jej wielu nowych miłośników”. – opowiada Magdalena Jędrzejczak, Brand Manager marki Hellena – „Staraliśmy się bowiem stworzyć produkty atrakcyjne dla Konsumentów już od momentu, w którym zobaczą je na sklepowej półce”.

Napoje PERFECT wyróżnia na rynku nie tylko wyjątkowy smak, ale również niecodzienny design opakowania.
Zamiast zwykłej etykiety zastosowano nowoczesną folię termokurczliwą, czyli tzw. sleeve.
Duże owoce, wkomponowane w zielone tło przyciągają uwagę, a zgrabny i funkcjonalny kształt butelki na pewno przypadnie do gustu konsumentom.
Zostawiając odsłonięty dół butelki, firma zadbała o to, by klienci mogli widzieć jej zawartość.

Hellena PERFECT 1,75 l cena sugerowana 3,40 zł.