Niespodzianka dla aktywnych!

  • 6

Już wkrótce startujemy z nową formułą konkursu, czyli z konkursem dedykowanym najaktywniejszym użytkownikom naszego portalu. Doceniamy to, że jesteście z nami i dzielicie się swoimi przepisami. Dowiedzcie się, jakie będą reguły tej gry!

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Niespodzianka dla aktywnych!
fot. Fotolia
To, że warto być aktywnym użytkownikiem Gotujmy.pl wiecie już od dawna. Cieszymy się, że większość z Was niezmiennie jest z nami od lat. Radość sprawia nam także każdy nowy użytkownik, który dobrze poczuł się w naszej społeczności.

Dlatego właśnie teraz chcemy docenić tych, którzy najaktywniej uczestniczą w budowaniu Gotujmy.pl! To dla Was przygotowaliśmy nową formułę konkursu, jaką jest konkurs dedykowany.

Jego główne założenia są następujące:

1. Zawężone grono osób, które mogą wziąć udział w konkursie (pod uwagę zawsze będzie brana aktywność w serwisie na różnych polach plus ewentualnie dodatkowe kryteria, o których za każdym razem będziemy informować)
2. Zwiększone szanse na wygraną
3. Kreatywne zadania konkursowe zawsze związane z kulinariami
4. Atrakcyjne nagrody

garnek z warzywami

Zależy nam na tym, by konkurs dedykowany ukazywał się na Gotujmy.pl regularnie. Dlatego start kolejnych edycji przewidziany jest mniej więcej na połowę każdego miesiąca.

Uwaga!

Pierwsza edycja konkursu dedykowanego rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, czyli 17 października. Tego dnia będziecie mogli dowiedzieć się, jakie kryteria obraliśmy zapraszając poszczególne osoby do udziału w konkursie. 

Mamy nadzieję, że konkurs dedykowany spotka się z Waszym zainteresowaniem. Niezmiennie zachęcamy Was do aktywności!
 Bądźcie czujni - sprawdzajcie skrzynki prywatnych wiadomości. Ze względu na zmienność kryteriów dotyczących aktywności w serwisie, grono osób zapraszanych do konkursu co miesiąc będzie ulegać zmianie.