Nowa generacja sprzętów AGD Indesit

Na rynek wprowadzona została najnowsza linia inteligentnych sprzętów AGD: Indesit Prime. Skuteczne, godne zaufania, proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska produkty...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowa generacja sprzętów AGD Indesit
Nareszcie w Polsce! Na rynek wprowadzona została najnowsza linia inteligentnych sprzętów AGD: Indesit Prime. Skuteczne, godne zaufania, proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska produkty to efekt innowacyjnych rozwiązań ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków.
4 filary PRIME

Smart Technology, Nowoczesna Estetyka, Oszczędność oraz Elastyczność – na tych czterech filarach opiera się nowa linia marki Indesit – Prime, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie na coraz skuteczniejsze i wydajniejsze produkty, która obejmuje zarówno sprzęty wolnostojące (lodówki, pralki, zmywarki) oraz sprzęty do zabudowy (piekarniki, płyty, zmywarki, okapy, lodówki).
Smart Technology

Smart Technology to inteligentny system, który pozwolił zmniejszyć zużycie wody, prądu i energii, gwarantując jednocześnie idealne rezultaty. Smart to przede wszystkim maksymalna wydajność i minimalne zużycie.

Technologia ta, wykorzystana między innymi w najnowszych lodówkach Indesit Prime, za pomocą specjalnych czujników nieustannie kontroluje działanie urządzenia. Kontrolka Smart, znajdująca się na wyświetlaczu, informuje o prawidłowej pracy lodówki oraz o odpowiedniej i zgodnej z ustawieniami temperaturze we wnętrzu chłodziarki oraz zamrażarki. W przypadku wzrostu temperatury w urządzeniu, spowodowanego na przykład brakiem dostępu prądu lub niedomkniętymi drzwiami, system kontrolujący poinformuje o tym sygnałem dźwiękowym i świecącą ikoną na wyświetlaczu. Lodówka szybko wróci do poprzednich ustawień, sygnalizując na wyświetlaczu osiągnięcie właściwej temperatury.

Użytkownicy, którzy pragną mieć czyste naczynia w naprawdę krótkim czasie, docenią stworzony specjalnie dla nich cykl Smart Sixty dostępny w najnowszych zmywarkach Indesit Prime. Naczynia będą czyste w zaledwie 60 minut, a wszystko to w najwyższej klasie zmywania A i przy znacznej oszczędności wody.

Smart Technology to również gwarancja perfekcyjnie czystego prania w klasie efektywności prania A. Specjalny czujnik zainstalowany we wnętrzu pralki kontroluje wagę załadunku i dobiera odpowiednią ilość wody, energii oraz długość cyklu prania, a intensywność prania może być dostosowywana do poziomu zabrudzenia tkanin.
Nowoczesna estetyka

Zaprojektowane przez światowej sławy studio Giuguaro Design, urządzenia linii Prime są nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale także wyjątkowo estetyczne. Stworzone zostały ze stali nierdzewnej, dzięki czemu idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Lekko zaokrąglone, ergonomiczne kształty oraz idealne połączenia kolorów sprawiają, że urządzenia będą ozdobą każdej kuchni.

Nowoczesne i oryginalne wzornictwo oraz idealne połączenie kolorów wyróżniają nowe pralki z linii Indesit Prime na tle innych. Drzwi pralek zaprojektowane zostały tak, aby wnętrze było lepiej widoczne, a ich uchwyt jeszcze wygodniejszy. Imponujące drzwi mają średnicę aż 46cm, co ułatwia wkładanie ubrań do pralki oraz ich wyjmowanie. To prawdziwa innowacja w jakości prania. Natomiast eleganckie modele lodówek Prime wyposażone zostały w innowacyjny, elektroniczny wyświetlacz. Umożliwia on dokładną kontrolę temperatury we wnętrzu urządzenia, informuje także o prawidłowej pracy sprzętu. Zaokrąglone drzwi lodówki z wkomponowanymi, zintegrowanymi rączkami ze srebrnym wykończeniem, są nie tylko wyjątkowo estetyczne, pozwalają także na zwiększenie jej pojemności aż do 30 litrów! A wszystko to, aby zapewnić użytkownikom linii Prime komfort oraz styl.
Oszczędność

Urządzenia Indesit Prime oferują szereg ekologicznych rozwiązań. Jednak nie tylko funkcje i programy decydują o walorach ekologicznych urządzeń PRIME – przy produkcji sprzętów oparto się także na wtórnym wykorzystaniu materiałów.

Pralki Indesit Prime z elektronicznym wyświetlaczem to proste i intuicyjne programowanie oraz najlepsze rezultaty prania przy minimalnym zużyciu wody i energii. Zaprojektowane tak, aby ułatwiać wykonywanie domowych obowiązków, oszczędzają aż o 10% więcej energii niż te w klasie efektywności energetycznej A+. Co więcej, pralki oraz wolnostojące lodówki Indesit Prime wyposażone zostały w Stand by – funkcję, która wyłącza podświetlenie panelu sterowania lub diody wyświetlacza po kilku minutach nieskorzystania z niego, pozostawiając aktywne wszystkie ustawienia cyklu oraz czas pozostały do końca prania, lub przycisk włącz/wyłącz oraz ikonki Smart, Eco i Holiday w przypadku lodówek. To rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie aż do 75% energii.
Elastyczność

Prime to połączenie wyjątkowego designu z maksymalną elastycznością urządzeń. Dlatego w trosce o czas i preferencje użytkowników, projektanci marki Indesit nieustannie zwiększają funkcjonalność tworzonych produktów, co podkreślają zaawansowane funkcje i programy do zadań specjalnych

Wnętrze wolnostojących zmywarek Prime zaprojektowane zostało tak, aby pomieściło się w nim aż do 14 kompletów naczyń. Potrójna klasa A, system Water Stop, zapobiegający ewentualnym szkodom spowodowanym przez wyciek wody, oraz udoskonalone kosze na naczynia i sztućce – wszystko to jest odpowiedzią na potrzeby wymagających użytkowników zmywarek.

8-funkcyjne piekarniki z linii Prime wyposażone zostały w praktyczny i łatwy w obsłudze wyświetlacz. Nowe panele sterujące łączą nowoczesną estetykę z intuicyjną funkcjonalnością. Po wybraniu programu pieczenia, urządzenie samo wskaże optymalną temperaturę, którą łatwo można zmienić, a dzięki opcji Auto Stop możliwe jest zaprogramowanie końca czasu pieczenia.

Wyjątkowo łatwe w obsłudze płyty gazowe Indesit Prime również zostały udoskonalone. To zupełnie nowa estetyka na kuchennym blacie! Ergonomiczne pokrętła z wbudowaną zapalarką umieszczone zostały z dala od palników, a zabezpieczenie przeciwwypływowe odetnie dopływ gazu jeśli płomień przypadkowo zgaśnie. Funkcjonalność płyty uzupełniana jest dzięki nowoczesnym okapom kuchennym Prime, które eliminują tłuszcz i zapachy.
Indesit – My pracujemy, Ty masz wolne.

Urządzenia Indesit Prime obejmują zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy:

Urządzenia wolnostojące:
- Lodówki (zakres cen: 1899 – 2699 zł)
- Pralki(zakres cen: 1899 – 2199 zł)
- Zmywarki(zakres cen: 1999 – 2249 zł)

Urządzenia do zabudowy:
- Piekarniki(zakres cen: 1099 – 1449 zł)
- Płyty(zakres cen: 599 – 799 zł)
- Okapy(zakres cen: 1099 – 1199 zł)
- Zmywarki (zakres cen: 1699 – 1799)
- Lodówka(cena: 2199 zł)