Nowe miksery ręczne kMix w ofercie marki Kenwood

Unikalny design, charakterystyczny kolor, nowoczesny i kompaktowy kształt obudowy, ergonomiczny i niezawodny – tak najprościej opisać miksery z oferty marki Kenwood.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Nowe miksery ręczne kMix w ofercie marki Kenwood
fot. kMix Kenwood
Wydajna praca, prosta obsługa i liczne, przydatne funkcje miksera kMix sprawiają, że szybko staje się niezastąpionym partnerem w przygotowywaniu posiłków.

Do dotychczasowej gamy kolorystycznej (biały, czarny i czerwony) dołączyły nowe warianty kolorystyczne: zieleń, niebieski, żółty, różowy i pomarańczowy. 

Nowe modele charakteryzuje mocny silnik o mocy 350W bez trudu obsługuje 2 końcówki miksujące i 2 haki ze stali nierdzewnej, a także metalowa obudowa z elementami antypoślizgowym, która sprawia, że urządzenie jest trwałe i niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu.

Urządzenie będą dostępne na półkach autoryzowanych partnerów i sieci handlowych od maja 2014 roku!

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/02/18/imgNJLZOV.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/02/18/imgVaCpEM.jpg
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/02/18/imgPclsFk.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/02/18/imgoLWZdC.jpg