Okap podszafkowy do zabudowy

Oczekiwania osób, dla których liczy się każdy centymetr w kuchni, spełni okap podszafkowy do zabudowy DFG 6156 BX marki Gorenje.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Okap podszafkowy do zabudowy
W perfekcyjnej i nowoczesnej kuchni powinniśmy zadbać o przyjazną atmosferę, a tym samym o czyste powietrze. Świeżością we wnętrzu możemy się cieszyć z pewnością wtedy, gdy znajduje się w nim okap nowej generacji. Wyposażone w specjalne filtry urządzenia firmy Gorenje oprócz tego, że zapobiegają rozprzestrzenianiu się intensywnych zapachów, przeciwdziałają również osadzaniu się na ścianach i meblach uporczywego osadu oraz tłuszczu z przygotowywanych potraw. Dodatkowo sprawnie i szybko usuwają nadmiar pary powstającej podczas gotowania.

Okap ukryty pod szafką
Oczekiwania osób, dla których liczy się każdy centymetr w kuchni, spełni okap podszafkowy do zabudowy DFG 6156 BX marki Gorenje. Urządzenie jest niezwykle łatwe w montażu. Okap mocuje się pod wiszącą szafką, której wnętrze można wykorzystać np. do przechowywania naczyń. Nie dość, że model DFG 6156 BX zajmuje mało miejsca, to jeszcze jest dostępny w przystępnej cenie 570 zł.

Okapy są niezbędne w szczególności, gdy przygotowujemy różnorodne potrawy na święta lub inną dużą domową uroczystość. Warto więc posiadać w nowoczesnej kuchni takie urządzenia firmy Gorenje, które poza tym, że są wydajne i ciche, dodatkowo stanowią ozdobę naszej kuchni.

OKAPY PODSZAFKOWE

DFG 6156 BX 59,6 cm
Wykonanie
* Szkło + stal nierdzewna
Funkcje
* 3 stopnie mocy wentylatora
* Sterowanie mechaniczne
* Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym
Wyposażenie
* Oświetlenie halogenowe: 2 x 35 W
* Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy
* Filtr przeciwzapachowy: filtr węglowy
Dane techniczne/Wymiary
* Moc przyłączeniowa: 210 W
* Poziom hałasu: 68 dB(A)
* Wydajność w systemie obiegu otwartego: 480 m3/h
* Wydajność w systemie obiegu otwartego: 600 m3/h
* 2 silniki
* Wymiary urządzenia (sz/w/g): 59,6/18/30,5 cm
* Odległość miedzy dolną częścią okapu a wylotem turbiny: 27 cm
* Średnica rury odprowadzającej: 12 cm
Cena brutto: 570 zł