Podświetlamy półki w kuchni

Czy chcesz, aby dyskretne linie pieściły kształty twoich mebli? By w kuchni zawsze panował kolorowy dzień, a noc myślała o uroku słońca?

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Podświetlamy półki w kuchni
Nigdy więcej szarych, smutnych wnętrz, ponieważ karnawał trwa przez cały rok, wszędzie tam, gdzie zechcesz!

LEDowy klimat w kuchni

Z pomocą przychodzi nam ledowe oświetlenie firmy SKOFF. Oświetlenie LED pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wnętrza, poprzez podkreślenie światłem krawędzi i powierzchni półek. Szkło ubrane w światło LED, będące elementem mebla, jest tu potraktowane jak dłoń kobiety, którą zdobi gustowna bransoletka lub pierścionek z diamentem, rubinem, szmaragdem czy akwamarynem. Clips LED - „klipsy ledowe” występują w kolorach: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Dzięki temu każdy z nich można zestawić z odpowiednim odcieniem drewna lub metalu, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju efekt harmonii, czy jaskrawej elegancji i stylu.

LEDowa ekspozycja

Poza uzyskaniem ciekawego efektu świetlnego na półce i w całym wnętrzu szafki, produkt LED Spółki SKOFF pozwala na ciekawsze i skuteczniejsze wyeksponowanie tego, co się na półkach znajduje. W zależności od miejsca ekspozycji (szafka kuchenna, kredens, szklane naczynie na owoce, słodycze, stół ze szklanym blatem, półki witryny) zostają podkreślone odpowiednie walory przedmiotów w celu nadania im szlachetnego i zarazem tajemniczego charakteru.

Technologia LED

Nowoczesna technologia LED wyznacza nowe tory w branży oświetleniowej nie tylko przez ogromną liczbę możliwości designerskich, ale również przez swą trwałość, energooszczędność LED, a co za tym idzie dbałość o ekologię. Dzięki śladowemu poborowi energii produkty serii LED mogą świecić 24h na dobę, co wcale widocznie nie odbije się na licznikach prądu. Należy pamiętać, że diody zastosowane w Clips LED to minimum 30.000 godzin ciągłego świecenia! W przypadku „Klipsów ledowych” światło nie zgaśnie z powodu przegrzania, ponieważ praktycznie nie emitują one ciepła. Ta cecha sprawia, że LED są całkowicie bezpieczne i mogą bezpośrednio stykać się z łatwopalnym materiałem, takim jak drewno, tektura, itd.

Światło jest jednym z instrumentów pracy każdego architekta wnętrz. Clips LED firmy SKOFF umieszczone w dobrze dobranych miejscach potrafią wydobyć duszę z każdej kuchni.