Pralka i suszarka Bosch

  • 1

Najnowsze urządzenia z serii Bosch Logixx 8 Sensitive – pralka WAS287X1EU i suszarka kondensacyjna WTS865X1EU przypominają nowoczesną, artystyczną stalową instalację.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Pralka i suszarka Bosch
Rynek proponuje ostatnio całą ferię barw urządzeń AGD. A co z konsumentami, którzy mają nowoczesną łazienkę lub kuchnie z elementami czystych form? Co zrobić, aby unowocześnić swoje pomieszczenia? Tylko Bosch odpowiada i daje to, na co czekaliśmy – pralkę i suszarkę z serii Logixx 8 Sensitive z naturalnymi stalowymi frontami. Naturalna stal inspiruje. Stalowe urządzenia pozwolą unowocześnić twoje wnętrza albo idealnie wkomponują się do już istniejącej koncepcji. Do produkcji pralek i suszarek inżynierowie Boscha zastosowali tylko wysokojakościową stal nierdzewną pokrytą specjalną powłoką Antifingerprint zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców i upraszczającą czyszczenie. Rozwiązanie to docenią szczególnie rodziny z małymi dziećmi, którym zależy by ich pralka czy suszarka zawsze prezentowała się idealnie. Ale te dwa urządzenia dają nie tylko wspaniały wygląd. Również ich wyposażenie jest niezwykle bogate.

Nieugięte w walce z plamami
W nowych modelach pralek serii Logixx 8 Sensitive zastosowano aż 16 programów odplamiania. Ten innowacyjny automatyczny system świetnie radzi sobie z najtrudniejszymi do usunięcia plamami m.in. z czekolady, czerwonego wina, truskawek, kawy, krwi, tłuszczu, trawy czy nawet z mocno zabrudzonymi skarpetkami. Wystarczy wybrać rodzaj plamy, a pralka sama dobiera takie parametry prania, aby je całkowicie usunąć. Mając tę pralkę nie musisz już namaczać prania czy stosować dodatkowych chemicznych odplamiaczy.

Suszenie
W stalowej suszarce marki Bosch Logixx 8 Sensitive wybierając odpowiedni program, możesz wysuszyć nawet najdelikatniejszą bieliznę, wełnę, odzież impregnowaną, a nawet buty sportowe. Suszarka nie tylko wysuszy ubrania, ale spowoduje, że będą one bardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania. Nie musisz już zajmować całego balkonu czy pokoju stojakiem z mokrymi ubraniami.

Dwa w jednym miejscu
Dla tych, którzy nie dysponują przestronną łazienką Bosch daje gotowe rozwiązanie. Ustawiając suszarkę na pralce zaoszczędzimy miejsce w łazience. Pralkę łączy się z suszarką za pomocą specjalnego łącznika również w kolorze stali, co zapewnia pełną stabilność pracy obu urządzeń. Jeśli dysponujesz w łazience lub kuchni przestrzenią na postawianie pralki, to oba urządzenia ustawione jak wieża zmieszczą się w niej na pewno. Stal symbolizuje nowoczesność i dlatego na takie fronty zdecydowali się projektanci najnowszych urządzeń. Twoja łazienka czy kuchnia zyska teraz nowe oblicze. 

Podstawowe dane:

o Nazwa produktu: Pralka Logixx 8 Sensitive
o Symbol: WAS287X1EU
o Wielkość wsadu: 8 kg
o Ilość programów odplamiania: 16
o Ilość obrotów: 1400 obr/min
o Klasa efektywności energ.: Aplusplus
o Sugerowana cena detaliczna: 4.059 PLN

o Nazwa produktu: Suszarka Logixx 8 Sensitive
o Symbol: WTS865X1EU
o Wielkość wsadu: 8 kg
o Ilość programów suszenia: 15
o Klasa efektywności energ.: B
o Sugerowana cena detaliczna: 3.719 PLN