Poświetlenia mebli kuchennych

  • 1

Możliwość łatwego montażu na cokołach meblowych oprawy Rumba serii Music Line pozwala na stworzenie ciekawego efektu dekoracyjnego

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Poświetlenia mebli kuchennych
 
Światło ogrywa coraz większą rolę w tworzeniu odpowiedniego nastroju wnętrza naszego domu. Zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze przestrzeni coraz częściej rezygnujemy z pojedynczego, intensywnego źródła światła, wybierając liczne, rozproszone lampki halogenowe lub nowoczesne oprawy diodowe. Ich wzrastająca popularność skłania projektantów wnętrz do coraz śmielszych i bardziej oryginalnych pomysłów aranżacyjnych. Innowacyjnym sposobem na przełamanie rutyny tradycyjnego oświetlenia jest wprowadzenie drobnych akcentów świetlnych nie tylko w górnych częściach pomieszczenia, ale również zamontowanie niewielkich lampek na cokołach meblowych. Tak zaaranżowane światło posiada niepowtarzalne walory dekoracyjne, nadając całemu pomieszczeniu klimat tajemniczości i subtelnej zmysłowości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, firma SKOFF wzbogaciła swoją kolekcję MUSIC LINE o nowe oprawy oświetleniowe RUMBA. Ich prostokątny kształt idealnie wkomponowuje się w cokoły meblowe, dając oryginalny efekt oświetlenia podłogi i dolnych partii pomieszczenia. Eleganckie i dyskretne punkty oświetleniowe pozwolą nie tylko na gustowne podkreślenie elegancji salonu czy sypialni, ale również z powodzeniem uatrakcyjnią kuchnię. Oryginalność oprawy oświetleniowej RUMBA stanowi również ciekawą propozycję dla właścicieli eleganckich hoteli, restauracji, stylowych pubów oraz innych pomieszczeń, codziennie odwiedzanych przez licznych gości. Ciekawym rozwiązaniem jest również oprawa LED Rumba w wersji Sign – posiadająca różnego rodzaju napisy, informujące odwiedzających o drodze do wejścia lub wyjścia z budynku.
 
Wzrastająca popularność oryginalnych sposobów oświetlania pomieszczeń owocuje nie tylko różnorodnością koncepcji dekoracyjnych, ale również składania do poszukiwania nowoczesnych technologii i udoskonalania rozwiązań natury technicznej.
Innowacją jest system podświetlania LED, Music Line firmy SKOFF. W oprawach LED Music Line poprzez skierowanie światła w dwóch płaszczyznach - podstawowej w dół, oraz odbite – boczne, nie widać elementów świetlnych
Zaletę serii, w tym oprawy LED Rumba, stanowi przede wszystkim właściwie wysoka intensywność światła przy niskim poborze prądu, jak również duża żywotność – diody LED stosowane w serii Music Line gwarantują nawet do pięćdziesięciu tysięcy godzin nieustannego świecenia.
System opraw LED Music Line z powodzeniem można również montować na powierzchniach łatwopalnych. Emitując niewielką ilość ciepła oprawy LED Music Line nie narażają naszych drewnianych mebli na zniszczenia i uszkodzenia. Niebywałą zaletą praktyczną jest również prosty montaż, którego można dokonać za pomocą taśmy samoprzylepnej.
Wykorzystanie nowoczesnej technologii LED, oryginalny kształt, wysokiej jakości materiał wykonania – aluminium oraz niebanalne możliwości zastosowania sprawiają, że oprawa RUMBA stanowi jedyny w swoim rodzaju pomysł na ciekawe oświetlenie wnętrza.
Niezależnie, czy zdecydujemy się na podświetlenie ścian, czy też zechcemy wyeksponować dolne partie mebli, lub stworzyć ciąg komunikacyjny pozwalający wytyczyć i zaznaczyć drogę w mieszkaniu czy w miejscu użyteczności publicznej – oprawy z serii Music Line firmy SKOFF spełnią oczekiwania zarówno osób nastawionych na wysoką jakość wykonania technicznego, jak również miłośników estetycznych koncepcji aranżacyjnych.