Przepis na katastrofę

Książka, w której znajdziesz rady, które przydadzą ci się, kiedy skomplikowane przepisy zawiodą, horda gości wali do twoich drzwi, a Ty zastanawiasz się, co zrobić z fantazyjną książką kucharską.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Przepis na katastrofę
fot. Przepis na katastrofę
Tess uwielbia gotować. Czasem jednak zdarzają się jej spektakularne wpadki.

Przez wiele lat próbowała osiągnąć mistrzostwo w kuchni i choć raz urządzić idealne przyjęcie. Po wszystkich kulinarnych wpadkach, które przeżyła, już nic nie może jej zaskoczyć!

Efektem jej licznych kulinarnych prób i błędów jest zbiór opowiadań,  które pomogą każdej pani domu uniknąć kompromitacji i pozwolą zachować idealny spokój w każdej sytuacji.

Skoro ona się nacierpiała, ty już nie musisz!  Dzięki poradom Tess jedyne, co będzie się rozsypywać w twoim życiu,  to mąka na kuchennym blacie.

Książka, którą trzymasz w rękach, nie zawiera skomplikowanych przepisów na wymyślne smakołyki. Znajdziesz w niej rady, które przydadzą ci się, kiedy skomplikowane przepisy zawiodą, horda gości wali do twoich drzwi, a ty zastanawiasz się, co zrobić z fantazyjną książką kucharską. Najlepiej włóż ja do piekarnika i spal. No to do dzieła!

                       https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/20/imgtGfB7j.jpg