Przyprawa do kurczaka z grilla

Podczas sezonu grillowego warto wypróbować produktu marki Appetita - Przyprawy do kurczaka z grilla. Poszerzyła ona linię przypraw „Smaczne grillowanie”.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Przyprawa do kurczaka z grilla
Wspólne grillowanie od kilku lat zajmuje pierwsze w miejsce w rankingu wiosenno-letnich przyjemności. Pierwszy weekend majowy otwiera sezon wyjazdów i wieczornych spotkań przy ruszcie. Punktem kulminacyjnym programu będzie delektowanie się specjałami przygotowanymi na tę okazję. Aby grillowe menu było w tym roku wyjątkowe, warto skorzystać z nowej propozycji marki Appetita - Przyprawy do kurczaka z grilla. Kompozycja starannie wyselekcjonowanych ziół, takich jak majeranek, kolendra, gorczyca, czosnek, chilli, kminek i imbir, wydobędzie wyraźny i dojrzały smak skrzydełek drobiowych. Pieczone mięso nabierze pod jej wpływem mocnego, ziołowego aromatu przesiąkniętego zapachem dymu. Dzięki nowej przyprawie można przyrządzić zarówno klasycznego kurczaka, jak i bardziej wyrafinowane dania. Jedną z propozycji Appetity, zamieszczoną na opakowaniu najnowszej przyprawy, jest kurczak w sosie barbecue. Należy on do zasadniczych pozycji amerykańskiej kuchni grillowej i bez wątpienia zasmakuje także polskim wielbicielom rusztu.

Linia „Smaczne grillowanie” stanowi najszerszą ofertę przypraw do grilla na polskim rynku. W jej skład wchodzi: Przyprawa do grilla w dwóch wersjach smakowych – klasyczna
i pikantna, Przyprawa do szaszłyka oraz Przyprawa do karkówki. Rozszerzanie tej kategorii mieszanek jest odpowiedzią producenta na wzrost popularności grillowania wśród polskich konsumentów. Wybór tej formy przyrządzania potraw jest podyktowany aspektami zdrowotnymi, jakie oferują dania z grilla. Podczas pieczenia na ruszcie tracą one nadmiar tłuszczu, ale zachowują wartości odżywcze. Dobrze przyprawione mięso staje się kruche, delikatne i apetyczne. Jeśli podamy je z dodatkiem grillowanych warzyw, uzyskamy pełnowartościowy i zachwycający smakiem posiłek.

Przyprawa do kurczaka z grilla - waga: 20g, cena: 1,20 zł.

Producent: Ziołopex Sp. z o.o.