Przyprawy jednorodne Produktem Roku

Linia przypraw jednorodnych APPETITA znalazła się na prestiżowej liście Produktów Roku – Innowacja 2009, ogłoszonej 5 marca b.r.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Przyprawy jednorodne Produktem Roku
W polskiej odsłonie międzynarodowego plebiscytu Produkt Roku – Innowacja 2009 w kategorii sypkich mieszanek przyprawowych jako najlepsze w Polsce Konsumenci wskazali przyprawy jednorodne APPETITA . Ocenie podlegały praktyczne walory produktu takie jak jakość, ekonomiczność i faktyczna przydatność w kuchni. Obok tak powszechnych dodatków do potraw jak bazylia, słodka oraz ostra papryka czy pieprz czarny lub biały pasjonaci domowego gotowania w ofercie marki mogą znaleźć m.in. sól peklową, suszoną pietruszkę – niezastąpioną do zup i potraw z ryb, dekoracyjny pieprz zielony oraz kolorowy, a nawet rzadko spotykany u innych producentów jałowiec.

Zwycięstwo w konkursie, oprócz niewątpliwego prestiżu, daje producentowi marki APPETITA również roczne prawo do umieszczenia na opakowaniach przypraw jednorodnych logo, informującego o przyznanym wyróżnieniu.

Nie jest to pierwsze zwycięstwo marki Appetita w konkursie na Produktu Roku w kategorii przypraw sypkich. Ten tytuł Appetita zdobywała już dwukrotnie – w 2006 i 2007 roku. Nagrodzono wówczas mieszanki przyprawowe Appetita z linii Gotujemy po polsku, ułatwiające największych frykasów tradycyjnej kuchni rodzimej. Produkty Appetita od lat pozostają również w gronie laureatów innych prestiżowych konkursów jakości, w których jury stanowią sami konsumenci – takich, jak Laur Konsumenta i Najlepsze w Polsce.