Shaker do sosów i dressingów

Praktyczny shaker firmy PLAST TEAM o pojemności 0,5 L pozwoli nam na przygotowywanie pysznych sosów i dressingów, które będzie można wymieszać z sałatką tuż przed spożyciem.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Shaker do sosów i dressingów
Lato to czas rodzinnych obiadów na świeżym powietrzu, wspólnych pikników na łonie natury czy spotkań z przyjaciółmi przy grillu. To również okazja, aby pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi wśród grona najbliższych osób. Jednak oprócz smaku przygotowanych potraw ważne jest, aby były podane w estetyczny i funkcjonalny sposób. Doskonałym rozwiązaniem jest shaker do sosów i dressingów firmy PLAST TEAM.

SHAKER DO SOSÓW I DRESSINGÓW
Praktyczny shaker firmy PLAST TEAM o pojemności 0,5 L pozwoli nam na przygotowywanie pysznych sosów i dressingów, które będzie można wymieszać z sałatką tuż przed spożyciem. Dzięki temu będzie mogła jak najdłużej zachować świeżość i niepowtarzalny smak. Jej szczelna zatyczka da nam pewność, że nic się z niego nie wydostanie podczas potrząsania, a hermetyczne zamknięcie pozwoli na przechowanie sosu w lodówce przez co najmniej kilka dni. Przezroczysta ścianka daje możliwość kontrolowania ilości sosu w shakerze oraz ułatwi jego precyzyjne dozowanie.
Cena: 3,40 zł