Smacznie, zdrowo, kolorowo!

  • 1

Czy Twoja szafa pełna jest barwnych, kwiatowych motywów? Romantyczne łączki i egzotyczne rośliny zdobią Twoje spódnice i koszule?

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Smacznie, zdrowo, kolorowo!
Niech te lekkie i zwiewne stroje zainspirują Cię do kolorowej uczty z POLTINO, a na Twoim stole zagości kompozycja z różyczek kalafiora, groszku, marchewki, brukselki i fasoli szparagowej. Aby wyglądać doskonale w kwiecistym bikini zadbaj o lekkostrawne posiłki. Mrożony bukiet jarzyn POLTINO to znakomity pomysł na lekką zupę lub dodatek do dań mięsnych.

Zadbałaś już o wszystkie modne akcesoria? Kolczyki w kształcie stokrotek ożywią Twój codzienny strój do pracy, kwiecista apaszka przyda się na spacerze w chłodniejsze dni. Przed imprezą zaproś przyjaciół na lekkie przekąski. Bukiet jarzyn podany z jogurtowym sosem świetnie nadaje się jako dodatek do mięs i ryb. Zaserwuj bliskim porcję energii ukrytą w bukiecie jarzyn POLTINO. Jest on źródłem ważnych składników pokarmowych: witamin (głównie witaminy C i beta-karotenu), minerałów oraz błonnika. Warzywa POLTINO są idealne na lekki i pyszny danie w upalne dni i wieczory. Przywitaj słoneczne lato z nową siłą płynącą z wartościowych i smacznych jarzyn POLTINO.