Światowy design kuchennych ręczników

Najnowsze, światowe trendy dotarły do kuchni. Szwedzka projektantka Cecilia Carlstedt stworzyła nową kolekcję ręczników kuchennych..

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Światowy design kuchennych ręczników
Linia kuchennych ręczników Lambi Limited Collection stworzona została z myślą o tych, którzy nie godzą się na wzornictwo poprawne, akceptowalne w stylu. To wyjątkowa propozycja dla osób, które oczekują, że wszystkie produkty codziennego użytku, nawet te z pozoru oczywiste, wniosą do ich otoczenia element dekoracyjny.

Nowa linia produktów higienicznych Lambi zaprojektowana została przez skandynawską projektantkę Cecilię Carlstedt. Carlstedt jest absolwentką szkół projektanckich w Londynie i Nowym Jorku, współpracującą z takimi markami jak Absolut, La Perla, H&M czy Swarovski.

- Lambi traktuję na równi z markami modowymi. Kwiatowe wzory zaprojektowanej przeze mnie kolekcji wniosą lekki, trochę orientalny powiew do otoczenia. Elegancka czerń opakowań pasować będzie zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji – mówi Cecilia Carlstedt, której styl rozpoznawalny jest dzięki wyjątkowo „żywej kresce”. Współpraca Carlstedt z Lambi, marką produktów higienicznych premium, nawiązuje do światowego trendu bawienia się formą, opakowaniem i powierzchnią produktów codziennych, od których konsumenci jeszcze niedawno nie oczekiwali funkcji dekoracyjnych.

Lambi Limited Collection wnosi do codzienności małą porcję design’u i trendów na światowym poziomie, dopełniając wnętrza kuchni, toalet i całych domów kwiatowymi motywami.

Elementem wyróżniającym Lambi Limited Collection są czarne opakowania i motywy kwiatowe widoczne zarówno na opakowaniach, jak i powierzchni produktów. Ręcznik papierowy ozdobiony został zielonymi i granatowymi motywami kwiatowymi.

Produkty z serii Lambi Limited Collection dostępne są w sprzedaży od kwietnia br.
Ręczniki papierowe (3 rolki) – 9, 59 PLN

Prezentowana kolekcja Lambi Limited Collection to pierwsza z planowanych rocznych linii designerskich produktów marki Lambi. Do stworzenia kolejnych zapraszani będą inni projektanci. Tym samym marka Lambi, ceniona dotychczas za wysoką jakość, przeniesie na rynek produktów higienicznych standardy i trendy panujące w świecie mody i wnętrzarstwa.