Ściereczka z mikrofibry do szyb i luster

  • 1

Tym, którym czyszczenie luster oraz mycie okien zdecydowanie nie kojarzy się ze świątecznym nastrojem, Stella Pack S.A. proponuje ściereczkę z mikrofibry do szyb i luster.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ściereczka z mikrofibry do szyb i luster
Ściereczka z mikrofibry do szyb i luster idealnie usuwa smugi ze szklanych powierzchni, nie rysuje i nie pozostawia śladów. Doskonała dla alergików i przyjazna środowisku. Konsumenci wybrali ją Produktem Roku 2008, gdyż od lat pomaga im przygotować dom na naprawdę świąteczną atmosferę.

Ściereczka marki Stella pack usuwa zacieki z szyb, luster, blatów stołów i innych szklanych powierzchni. Może być używana do mycia, choć polecana jest głównie do polerowania szklanych powierzchni po wcześniejszym umyciu. Nie pozostawia smug ani zacieków, doskonale wchłania wodę i bardzo szybko schnie po użyciu. Po skończonej pracy wystarczy ją wypłukać albo uprać w temperaturze nie wyższej niż 60°C. Jest wyjątkowo trwała. Może być używana na sucho lub mokro nawet przez 2 lata. W trakcie tego czasu, w przeciwieństwie do wielu innych ściereczek, mikrofibra Stella pack nie robi się łamliwa, nie kruszy się, można ją wielokrotnie prać i płukać.

Mikrofibra to specjalny typ włókna 100 razy cieńszy od ludzkiego włosa lub cienkiej nitki. Został on wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu ściereczki z mikrofibry docierają do najmniejszych, nawet mikroskopijnych, szczelin, czyli takich, do których zwykła bawełniana ściereczka nie może dotrzeć. Poza tym mikrofibra, w przeciwieństwie do zwykłej ścierki czy papierowego ręcznika, jest wyjątkowo chłonna i nie zostawia kłaczków ani pyłków na czyszczonych powierzchniach. Ściereczki z mikrofibry Stella pack czyszczą bez użycia detergentów, dlatego są przyjazne środowisku. Nawet na sucho doskonale wchłaniają kurz i roztocza o wiele dokładniej niż zwykłe ścierki, dlatego są polecane dla alergików.

Nie każda mikrofibra gwarantuje wysoką efektywność sprzątania. O jakości mikrofibry świadczy ilość i jakość kurczliwych włókien nylonowo-poliestrowych. Linia mikrofibr DOM marki Stella pack to produkty z mikrofibry opartej na formule Active Power, czyli zastosowaniu optymalnej ilości nylonu, który kurcząc się i rozkurczając, pochłania kurz i brud dokładniej niż zwykła ścierka. Mikrofibra nie rysuje i nie pozostawia na szybach i lustrach żadnych śladów.

Ściereczka ma wymiary 30x40 cm. Rekomendowana cena detaliczna to ok. 8 zł. Można ja dostać w dobrych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.sklep.stella.com.pl. Dodatkowo w świątecznych porządkach z pewnością przydadzą się także inne produkty z mikrofibry marki Stella pack, m.in. ściereczka do mebli i sprzętów RTV, nowość na rynku: antystatyczna ściereczka do ekranów plazmowych i LCD, a także antybakteryjna ściereczka z domieszką srebra polecana zwłaszcza do czyszczenia armatury łazienkowej. Produkty z mikrofibry Stella pack pomagają w domu każdego dnia.