Vita Clinic w Auchan Bielany

W ten weekend w Auchan Bielany bezpłatne porady dietetyka, pomiar tkanki tłuszczowej, ocena składu masy ciała oraz wiele innych cennych wskazówek na temat zdrowego stylu życia.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Vita Clinic w Auchan Bielany
Do Vitamin Shop w Parku Handlowym Auchan Bielany koniecznie muszą zajrzeć wszyscy zainteresowani zrzuceniem zbędnych kilogramów. Bezpłatnych porad dotyczących nadwagi udzielać będzie dietetyk z Vita Clinic, który dobierze właściwą dietę, zmierzy tkankę tłuszczową oraz oceni skład masy ciała.
Vita Clinic to specjaliści w dziedzinie skutecznego odchudzania. Swoją ofertę kierują przede wszystkim do osób, które od wielu lat bezskutecznie zmagają się z problemem nadmiernej masy ciała i mimo nieskończonej ilości prób, wciąż przybierają na wadze, tracąc powoli resztę sił i nadziei. Ze swoimi klientami pracują krok po kroku, w szczegółowy i profesjonalny sposób opracowując im terapię, w skład której wchodzi m.in. indywidualnie dobierana zbilansowana dieta, która zawierająca niezbędne suplementy odżywcze oraz program ćwiczeń.