Walentynki

  • 1

Ciekawe pomysły na dekorację stołu

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Walentynki
Walentynki to czas zakochanych. W ten dzień wszyscy pamiętają o swojej sympatii. Wychodzimy do kina, na spacery, do restauracji.... Ci którzy chcą spędzić ten dzień w domu przy kolacji, powinni pamiętać, że aby stworzyć romantyczny nastrój, powinni zadbać nie tylko o kolację, ale i o wystrój!! 

Oto sposoby na udekorowanie stołu i mieszkania....:

1. Lizaki serduszka, można włożyć do szklanki, lub wazonu, będą wyglądać oryginalni i...słodko.

2. Z papieru wycinamy serduszka, przymocowujemy, jedno serduszko pod drugim na sznureczku lub wstążce.

3. Na gałązkach wierzby, możemy zawiesić serduszka zrobione z masy solnej. Gałązki można włożyć do wazonu i położyć na stole. Czerwone serwetki, świece lub obrus ożywią stół i dodadzą romantyzmu!

4.Czerwone , walentynkowe baloniki, na pewno też dodadzą uroku mieszkaniu.

5.Płatki róż rozsypane na stole, podłodze itd, tworzące kształt serca zwrócą uwagę naszego gościa.

6. Składanka miłosnych kawałków też się przyda.

7. Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie pomieszczenia...!!

Wszystkim Zakochanym życzę szczęścia, spełnienia marzeń i tylko cudownych chwil w życiu ,no i.....udanego Święta Zakochanych!!!!!!!!Będę patrzył w Twoje oczy I calował usta Twe, I dziekował będę Bogu, Że Ty ciągle kochasz mnie! Serce moje nie kłamie, lecz bardzo mocno bije. Ciebie jednego kocham, dla ciebie jednego żyje. Chcę ciągle marzyć, Chcę ciągle śnić, Lecz bardziej pragnę Przy Tobie być! Miłość jest jak cień człowieka, Szkoda, kto dla niej wiek trwoni, Kiedy ją gonisz, ucieka, Kiedy uciekasz, to goni.