Warzywa orientalne z kurczakiem i sosem

Z myślą o miłośnikach wschodnich klimatów firma POLTINO przygotowała danie, które pozwoli im poczuć atmosferę Orientu bez wychodzenia z domu!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Warzywa orientalne z kurczakiem i sosem

Wszystkie smaki Wschodu


„Warzywa orientalne z kurczakiem i sosem” od POLTINO to powiew Orientu zamknięty w 9-ciu składnikach: marchwi, papryce, cebuli, kiełkach fasoli Mung, ananasach, grzybach chińskich, słodko-kwaśnym sosie i oczywiście w najpopularniejszym wschodnim przysmaku - ryżu. Całości dopełnia kurczak. Mozaika wschodnich smaków, krótki czas i łatwy sposób przygotowania to gwarancja satysfakcji, na dodatek smacznej!

Smaczna wyprawa


Dzięki nowej pozycji POLTINO możesz wybrać się w daleką podróż po Wschodzie wyłącznie za pomocą swojego podniebienia. „Warzywa orientalne z kurczakiem i sosem” zapewnią zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim niezapomniane doznania smakowe, które z powodzeniem zastąpią zdjęcia z podróży. I pozwolą oszczędzić na bilecie!

Cena: 8 zł/ 600g
Skład:
warzywa: marchew, papryka, cebula, kiełki fasoli Mung; ryż gotowany; sos słodko – kwaśny, mięso kurczaka, ananasy, grzyby chińskie.
Sposób przygotowania na patelni:
Zawartość opakowania (bez rozmrażania) wsypać na patelnię i dodać ok. pól szklanki wody. Dusić pod przykryciem ok. 8 minut. W trakcie przyrządzania mieszać. Podawać na gorąco.